Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 мај 2017
Мислења
42
Поени од реакции
30
nebrinite se vi za internationala ima on tu još koji nik sad vas nadgledava sta pišete o njemu , neznam zasto je dobio ban ali ako ga je zasluzio onda se neskida ban , ja bio dobar sanjim ali pravda mora da bude za svakoga ,djelio ljudima listi na hiljade , to znam iz svog iskustva ali ti to nista nevredi ako nisi korektan do drugih , akjo te prozivaju normalno da se čovek razljuti i uz to koju gadnu kaze nazad ali moderatori admini trebaju da budu pošteni a neki klanovi jednog ili drugog pa onda nekog baniraju sto je odgovorio na provokacijo. sota i international uvjek su na meti ali mislim da nisu oni to zasluzili da jih se prca ima dosta drugih koji su više pokvareni od njih
pa to sam i ja rekao bre...... ima on 6 laznih nikova tako je i dobio listu od onog F.E.A.R i on i dsukilica
 
Член од
5 септември 2016
Мислења
198
Поени од реакции
274
@Moderatori & Admine Pomislite od VIP Forum di samo moze ljudi unutra sa password jeli ako imaju 50 postovi jeli tako nesto
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.182
Nekada je pametnije sutjeti nego glupo pricati
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
treba mi balkan media ispravni link , jer sa starim linkom vise nerade liste ako neko zna nek salje na pp
 
Член од
5 септември 2016
Мислења
274
Поени од реакции
93
@VolimSF zelim ti laku noc, sa tvojim listama, stalkerima, serverima to su tvoji zena i djeca
 
Член од
29 февруари 2016
Мислења
569
Поени од реакции
641
Zato taj film necete gledati...
I toa ne e strasno. Ic ne mi e gajle. Ova e javen forum na koj sekoj moze da bide clen, samo treba da gi pocituva pravilata. Nitu eden clen ne mi smeta. Jas da sum moderator bi go vratil doticniot clen.
A i ako ne go vratat jas utre pak ke dojdam ovde.
 
Член од
22 февруари 2016
Мислења
233
Поени од реакции
491
I toa ne e strasno. Ic ne mi e gajle. Ova e javen forum na koj sekoj moze da bide clen, samo treba da gi pocituva pravilata. Nitu eden clen ne mi smeta. Jas da sum moderator bi go vratil doticniot clen.
A i ako ne go vratat jas utre pak ke dojdam ovde.
Izgleda da pravila nisu za sve ista ili se to meni samo cini...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom