Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Mozes ti da pises sta hoces.
Nece svih 15 da gledaju bas tu listu u istom trenutku.
Dok sam delio pristup panelu na SF imao sam oko 100 korisnika i nikada ali bas nikada nije bilo vise od 10-tak korisnika istovremeno online.
A i vec sam ti rekao da ja tvoje postove ne komentarisem i da me zaobidjes.
Na ignore si tako da ne moras da se trudis da odgovaras.

P.S. Za tebe su samo dobri oni koji ti se klanjaju i nazivaju te kraljem. Svako drugi kad nesto postavi ti kazes da unistava liste , da zaradjuje, da ti imas vise, da ti znas bolje.
Ako neko slucajno klikne like nekome sa kim ti nisi dobar taj je kod tebe zavrsio karieru, nema vise listi za njega. Ne vidis da ti se ljudi samo ulizuju zbog listi.
Smiri se covece srce ce ti puci od zavidnosti.
za razliku od tebe ja sam odgovorio u zadnja 3 dana na 150 pm poruka,znaci hocu pomoci ,sto rece jedan da ti skupimo koji dinar da prestanes stim ,ili pocni davati na pm ako hoces ,nemas ti pojma ,o cemu pricas ,bar imam svoj internet[DOUBLEPOST=1493472427][/DOUBLEPOST]
banovac o sad si ti zaduzen za to druze hvala
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
169
Поени од реакции
100
ajd se international smiri i pročitaj PM.Sad se svađate oko stvari kojih će uvijek biti.
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Mozes ti da pises sta hoces.
Nece svih 15 da gledaju bas tu listu u istom trenutku.
Dok sam delio pristup panelu na SF imao sam oko 100 korisnika i nikada ali bas nikada nije bilo vise od 10-tak korisnika istovremeno online.
A i vec sam ti rekao da ja tvoje postove ne komentarisem i da me zaobidjes.
Na ignore si tako da ne moras da se trudis da odgovaras.

P.S. Za tebe su samo dobri oni koji ti se klanjaju i nazivaju te kraljem. Svako drugi kad nesto postavi ti kazes da unistava liste , da zaradjuje, da ti imas vise, da ti znas bolje.
Ako neko slucajno klikne like nekome sa kim ti nisi dobar taj je kod tebe zavrsio karieru, nema vise listi za njega. Ne vidis da ti se ljudi samo ulizuju zbog listi.
Smiri se covece srce ce ti puci od zavidnosti.
Срам те било :ROFLMAO:ниси питао краља (а ни дворске луде) за дозволу.
 
Член од
26 април 2017
Мислења
58
Поени од реакции
58
Ko mi moze reci: kod skeniranja playlist znaci, sto vise konekcija da je lista stabilnija i da kanali ne trzaju i rade bez problema, ili?
pozzzz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom