Зашто мажите им даваат имиња на своите пениси?

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
често се зафркаваме со другарките на таа тема и не ретко на шала си ги викаме `таска балабанова`-не знам зашто, ама името е интересно и секогаш не смее.често ги викаме и Стојна и Митра, зависи од моментот:pos:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
често се зафркаваме со другарките на таа тема и не ретко на шала си ги викаме `таска балабанова`-не знам зашто, ама името е интересно и секогаш не смее.често ги викаме и Стојна и Митра, зависи од моментот:pos:
УУууУУуу
Тас ка балабанова, установа за сите педери навлечени на ганова
:zver:


Иначе јас мојот си го викам Jonny ама само кога не ме слуша, кога паметот му е на нешто друго.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Иначе јас мојот си го викам Jonny ама само кога не ме слуша, кога паметот му е на нешто друго.
ОМГ може да му биде паметот и на друго освен на тоа едно што му е постојано на памет?:nesvest::icon_lol:
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Па не е баш едно:pos2::pos2:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
ОМГ може да му биде паметот и на друго освен на тоа едно што му е постојано на памет?:nesvest::icon_lol:
АаАаАа не ме сфаќајте погрешно. Лошо фразирана реченица ми беше ова, малце уморен сум не ми замеравајте.


Ај вака...

Одам по пат, Џони гледа јака типка и нешто ми станува немирен и јас тука веднаш морам да му кажам "Полека Џони не се летај многу многу".

е на ова мислев, инаку вака кога е мирен не му зборам баш.
 

rowling

Desperate Cranberrie
Член од
31 март 2007
Мислења
290
Поени од реакции
8
Зашто мажите им даваат имиња на своите пениси?
-Од иста причина штоо жените најверјатно им даваат имиња на нивните господични. :vozbud: :smir:
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Зашто мажите им даваат имиња на своите пениси?
-Од иста причина штоо жените најверјатно им даваат имиња на нивните господични. :vozbud: :smir:
да прочиташе неколку страни натака ќе видеше дека помалку од 1% им имаат дадено имиња...
 

gos

Wrong
Член од
8 ноември 2007
Мислења
719
Поени од реакции
56
јас мојот по улици го викам ''алкател'' а кога ми треба да се разбуди под хитно го викам ''анаконда''
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Јас па мојот не го викам , сам станува !
 
D

DeviL_32`

Гостин
мојот си го викам Мариус Калабастериус Дос Сантос Либерта Риберио Ла Фригониганио
 

Untak

Simply complicated...
Член од
16 јануари 2008
Мислења
441
Поени од реакции
68
Јас бев доволно либерален и го оставив сам да си избере име за себе, и моментално вели дека сака да остане анонимен..така да нема да го кажеме неговото име овде во јавност...тоа е се што имам да кажам...благодарам :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom