Зашто мажите им даваат имиња на своите пениси?

Ganimed

La Petite Seduction
Член од
18 јули 2008
Мислења
303
Поени од реакции
18
Ја си го викам Џуниор и он е мојот најдобар пријател , никогаш ме нема изневерено во било која ситуација .. Чудно е и како размислуваме исто , што е и причината за неговото крстење .. Он е посебен и единствен , си има своја личност и свој мозок .. Дружељубив е , али сака само женско друѓтво , што ме радува , а и женските го сакаат него , па се надевам дека таа релација ќе продолжи да опстојува ..Епа во кратки црти си реков ја за мојот доживотен партнер , за причината за неговото именување ..Поопширно во неговата автобиографија “ Мојот живот помеѓу две топки “ ..





Ако може да питам , Мира и Лепа дали се дружељубиви ?

:pos2:


ako moze da primetam, izglea u pravo si druze ti:tv:
 
Член од
13 август 2007
Мислења
672
Поени од реакции
19
Ја си го викам Џуниор и он е мојот најдобар пријател , никогаш ме нема изневерено во било која ситуација .. Чудно е и како размислуваме исто , што е и причината за неговото крстење .. Он е посебен и единствен , си има своја личност и свој мозок .. Дружељубив е , али сака само женско друѓтво , што ме радува , а и женските го сакаат него , па се надевам дека таа релација ќе продолжи да опстојува ..Епа во кратки црти си реков ја за мојот доживотен партнер , за причината за неговото именување ..Поопширно во неговата автобиографија “ Мојот живот помеѓу две топки “ ..





Ако може да питам , Мира и Лепа дали се дружељубиви ?

Лепа ќе треба сам да ја прашаш. а за мира ,самото име сикажува колку е дружељубива... кошо хитлер бил со евреите :):pipi:
 

ФлоуБТ

Потпис: Clever Bastard
Член од
17 февруари 2008
Мислења
1.582
Поени од реакции
66
Лепа ќе треба сам да ја прашаш. а за мира ,самото име сикажува колку е дружељубива... кошо хитлер бил со евреите :):pipi:
Дувај и бегај :pos2:

ОН

Јас па досега сум немал размислувано за ова. Можи понекогаш ко шо рече погоре ВИКТОРАНИУС, како со шифри, некои популарни имиња, како ЏОЛЕ, КИРО и тако дајле
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
Море луѓе, како да не му дават имиња коа за тај Пенис денеска војни се водат,ако тип шо оди со женска некое време и го позајми на некоја типка шо нема видено шо денес популарно се вика Неверство настанува 5-та светска војна на галички начин.
Јас на пример мојот го викам ЦЕЛЕ, или Хендрикс. си има и Лична Карта извадено и Досие...
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Затоа што се мажи.:icon_lol:

Шала,шала.
 

BUCH

---
Член од
4 мај 2008
Мислења
616
Поени од реакции
20
ја си го викам Џони:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.103
Мојов е Lord Vader... страва и ужаса :pos2::pos2::pos2:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Не видов ни еден издржан одговор на темава.

Еве ви по мое: Не сакам некој анонимен и непознат да носи 90% од моите животни одлуки. Ете затоа Милорад.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Поради тоа што темава зафати сеирџиски правец,ја преместувам во Чек Дис Аут.
 
Член од
31 март 2008
Мислења
2.523
Поени од реакции
1.759
темата е озбилна, не ја преместувајте!
инаку на женските и не им одговара некое друго име освен ЈАМА или ДУПКА.

нели сум во право?
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
256
Поени од реакции
19
апсолутно си во право Yo Blow иако би било интересно и они да им дадат некои откачени имиња како јас на пример си го викам Атанас или Трајко ама не така често:drk:
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
А да ви го крстев на некој можи? Кој сака да го земи името Љуљзим :pos:
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
506
Поени од реакции
25
Најчесто заради комплекс или недостаток на самодоверба.
Холивуд штетно влијае на младите генерации.
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Мојот се вика Станојко... увек стануе прв. :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom