Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Однесување на потрошувачите ве почести со резултати? На факултет денес никаде немаше. Некој ако е упознаен со тоа коа има увид, нека ми каже.
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
69
Поени од реакции
2
gotovo gi razbrav, a eve gi za nekoj sho ne e informiran kako jas sho bev :D
opshtestvena podvizhnost
opshtestvo i kultura
formalni organizacija
neformalni grupi
rabotni timovi i moral
izvori na konflikti
= vkupno 81 strana :)

--- надополнето ---

gotovo gi razbrav, a eve gi za nekoj sho ne e informiran kako jas sho bev :D
opshtestvena podvizhnost
opshtestvo i kultura
formalni organizacija
neformalni grupi
rabotni timovi i moral
izvori na konflikti
= vkupno 81 strana :)

--- надополнето ---

gotovo gi razbrav, a eve gi za nekoj sho ne e informiran kako jas sho bev :D
opshtestvena podvizhnost
opshtestvo i kultura
formalni organizacija
neformalni grupi
rabotni timovi i moral
izvori na konflikti
= vkupno 81 strana :)

--- надополнето ---

pa mislam na stranata na fax gi ima...
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Дечки што кажа макро кога ќе ги истакне резултатите? Од толку што кажуваше кој ден што ќе прави го заборавив најважното :)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.291
Поени од реакции
15.508
Од тебе не ми се отвара темава
:pos2:
Колегата има само многу добра смисла за хумор
:icon_lol:
Kolega,i mene mi smetaat nekoi lugje,pa do sea na nikoj ne sum mu rekol toa,no neznam zoso go pisa ova,ako mislis deka me navredi,se izlaza,ako mislis deka ke predizvikas poddrzuvaci na tvoevo mislenje,togas mozebi ke uspees,im mn takvi kako tebe,no so da se pravi,mora da me trpat:)
Никој не мора никого да трпи (ти покажаа пред некој ден) :) (чисто другарски ти кажувам)
1. mnogu sakam latinica i dolgi postovi so zafakaat mesto
2. Од оф топикот твој за да најдам нешто уместо да вратам 4-5 страни назад треба да вратам 10
Сигурно не си дупли јузер? :)
За втората точка, наскоро би требало да има модератор на образование подфорумот, ќе се среди хаосот со континуирани офтопици, мсн муабет4иwа и слично :)
Кој рече дека не си ни досадна? :)
Да имав ќе ти пратев, ама ај веројатно ќе се најде некој друг.
Ете гледаш се најде некој.:)
Тебе репутација ти дадов :)

Отидов офтопик, али долго време не сум отишол и јас натаму. (џену да не прочита, ќе не забрише сите... )

Иначе да прашам нешто додека сум тука, доколку си презапишал предмет, се плаќа 300 денари плус ако си на колоквиум или испит?
 
Член од
21 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
8
Однесување на потрошувачите ве почести со резултати? На факултет денес никаде немаше. Некој ако е упознаен со тоа коа има увид, нека ми каже.
абе у четвртокот како што полагавме извадија резултати во 10:30 негде, а увид имаше во 11 саат исто дента.

резултатите се на таблата за 3та година н крај
 
Член од
6 септември 2010
Мислења
48
Поени од реакции
0
Колеги (што полагаат математика) :)...на еден од списоците пишуваше амф.6 :uvo:?!?!?!?!...wtf?!...да не мислел Драге да пише предавална 6?...т.е да не се однесува тоа на Предавалната...:toe:
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
да не се наоѓаат прашања финансиско сметководство?
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Колеги (што полагаат математика) :)...на еден од списоците пишуваше амф.6 :uvo:?!?!?!?!...wtf?!...да не мислел Драге да пише предавална 6?...т.е да не се однесува тоа на Предавалната...:toe:
Toa ti e amf. 4. Permutacija na brojkite (rimski):pos:
I by the way da ne znae nekoj rezultati trgovko i ekonomija koga ke ima, i otprilika matematika koga davaat rezultati od vtor kol, mislam koga posle nova god. Zasto ako ne daj boze padneme da znaeme da se spremame za na ispit?
 
Член од
6 септември 2010
Мислења
48
Поени од реакции
0
Toa ti e amf. 4. Permutacija na brojkite (rimski):pos:
I by the way da ne znae nekoj rezultati trgovko i ekonomija koga ke ima, i otprilika matematika koga davaat rezultati od vtor kol, mislam koga posle nova god. Zasto ako ne daj boze padneme da znaeme da se spremame za na ispit?
ххахаа...добро тоа ми беа second thoughts ;)....фалаа :)
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.027
Поени од реакции
2.026
Абе лани имавте нешто од процентна/каматна/верижна/терминска сметкана колоквиум математика? :)
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
Има некој што ке полага статистика сега во јануари, и знае дали требаше да се учи за униформен и поизонов и хипергиометриски рапоред???
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom