Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Koleske,i bez da me napnes ke ti dadam,samo pobaraj :pos2:
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
93
Поени од реакции
5
Koleske,i bez da me napnes ke ti dadam,samo pobaraj :pos2:
колега не сум некоја што сака да се кара ама тебе морам да те искоментирам... коментаров што го даде е карактеристичен за тебе....од 399 кометари на форумов 400 ти се оф топик (како и овој сега )..... немој да ми се лутиш ама така е..позз:smir:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
колега не сум некоја што сака да се кара ама тебе морам да те искоментирам... коментаров што го даде е карактеристичен за тебе....од 399 кометари на форумов 400 ти се оф топик (како и овој сега )..... немој да ми се лутиш ама така е..позз:smir:
Koleske,ni jas ne sum nekoj sto saka da se kara,no priznavam deka e taka,dosta cesto idam :eek:ftopic:,no ova sto go pisa e karakteristicno za tebe i za povekjeto na forumov,nekako ste mi mnogu stegnati,pa neznaete da sfatite zafrkancija,ucenjevo ve naprega tolku sto se gleate negativno,ali za lutenje,daleku od lutenje,ne sum takov da se lutam za nesto sto e vistina:smir:
 
Член од
6 септември 2010
Мислења
48
Поени од реакции
0
Колегата има само многу добра смисла за хумор...јас по мое лично видување мислам дека шири позитивна енергија на форумов со неговите коментари иако мн често тие одат оф-топик, да :)
П.С. колега...во иднина не биди толку вицкаст :D
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Од тебе не ми се отвара темава
Kolega,i mene mi smetaat nekoi lugje,pa do sea na nikoj ne sum mu rekol toa,no neznam zoso go pisa ova,ako mislis deka me navredi,se izlaza,ako mislis deka ke predizvikas poddrzuvaci na tvoevo mislenje,togas mozebi ke uspees,im mn takvi kako tebe,no so da se pravi,mora da me trpat:)

--- надополнето ---

Колегата има само многу добра смисла за хумор...јас по мое лично видување мислам дека шири позитивна енергија на форумов со неговите коментари иако мн често тие одат оф-топик, да :)
П.С. колега...во иднина не биди толку вицкаст :D
Ubaviot zbor,zelezni vrati otvara koleske:),kako bi mozel da ne te poslusam:):):):pipi:
 

Shity User Name

Is Shitty
Член од
24 декември 2010
Мислења
83
Поени од реакции
8
Kolega,i mene mi smetaat nekoi lugje,pa do sea na nikoj ne sum mu rekol toa,no neznam zoso go pisa ova,ako mislis deka me navredi,se izlaza,ako mislis deka ke predizvikas poddrzuvaci na tvoevo mislenje,togas mozebi ke uspees,im mn takvi kako tebe,no so da se pravi,mora da me trpat:)
1. mnogu sakam latinica i dolgi postovi so zafakaat mesto
2. Од оф топикот твој за да најдам нешто уместо да вратам 4-5 страни назад треба да вратам 10
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
1. mnogu sakam latinica i dolgi postovi so zafakaat mesto
2. Од оф топикот твој за да најдам нешто уместо да вратам 4-5 страни назад треба да вратам 10
OK kolega,togas pocni pocesto da doagjas na forumov,pa ke gi fajkas na vreme mislenjata i nema da moras da vrtis nanazad,izv so ti sozdavam problemi,no ne si nadlezen vo forumov za da mi zabranis nesto,pa ke si prodolzam da si teram po moe :)
 
Член од
20 ноември 2010
Мислења
42
Поени од реакции
3
Постои ли човек на Економски што знае што треба да се учи за Англиски 2?
 
Член од
13 октомври 2010
Мислења
40
Поени од реакции
0
Па во врска со колоквиумот дали ке биде како првиот со заокружување,задачи и графикони или може ке има и прашања со пишување,а во врска со задачите какви би можело да има?
Ke ima 40 prasanja na zaokruzuvanje i 10 zadaci od koi 2 ke bidat so neko mini prasanje na raskazuvanje..a za zadackite sigurno ke bidat kako od domasnata, posto za ovoj kol.nema mnogu zadaci...2-3 tipa se, sepak mislam deka ke ima poveke grafikoni za crtanje...
 
V

Viktor g

Гостин
Постои ли човек на Економски што знае што треба да се учи за Англиски 2?
tr 41 vezba 3 ,
str 46 vezbi 3 i 5 ,
str 51 vezbi 2,3,4 strana 56 vezba 2 strana
60 vezba 2
61 vezba 3
62 vezba 4 strana
66 vezba 2 i 3
str 71 vezbi 2 i 3 str
79 vezba 2
str 85 vezbi 2,3,4 plus od toa doplnitelnot tie defincite ko za prv pr up-market

Повеќе: http://forum.kajgana.com/showthread.php?53082-%D0%95%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%84%D0%B0%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%82%D0%B5%D1%82/page254#ixzz1949JUWi7
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
Има некој што го полагал финансиско сметководство на испит и знае да ми каже какви прашања дава, книжења, дали е на заокружување/пишување, што дава од теоријата и сл.
Нема некој што знае? :pipi:
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
69
Поени од реакции
2
da ne znae nekoj po greshka koi temi treba da se uchat za vtor kolokvium po sociologija :)))
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.373
Поени од реакции
1.596
da ne znae nekoj po greshka koi temi treba da se uchat za vtor kolokvium po sociologija :)))
Јас колку што знам од општествена стратификација па до крај ... не се сигурни информацииве зш не сум бил на предавања , така да ако има некој да ме поправи слободно нека го направи тоа :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom