Економски факултет (reloaded)

Член од
23 август 2010
Мислења
37
Поени од реакции
1
Колеги да не има некој разбрано за оние што беа условно пуштени по ОРГАНИЗАЦИСКО ОДНЕСУВАЊЕ на втор колоквиум што е условот за да земеш оценка???
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.618
Поени од реакции
2.717
Колеги да не има некој разбрано за оние што беа условно пуштени по ОРГАНИЗАЦИСКО ОДНЕСУВАЊЕ на втор колоквиум што е условот за да земеш оценка???
da imas vkupno 100 boda
 
Член од
15 април 2010
Мислења
78
Поени од реакции
1
DA NE ZNAE NEKOJ KOGA SE ZIMAAT OCENKI OSNOVI NA MARKETING? Da ne ima nekade objaveno rezultite ? I vo koj stil e ispitot po megjunarodna ekonomija ?
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Ќе може некој да ми ги прати прашањата од професорката по АНГЛИСКИ ЈАЗИК или да постира линк да не барам на страната за колеги, и уште едно прашање, до кога треба да се однесат тие job application, inquiry i offer?

--- надополнето ---

Да не има некој билокакви прашања по Основи на Економија?
Имаш во либро и од нив доста се паѓаат.
 
Член од
18 мај 2011
Мислења
73
Поени од реакции
6
Имаш на страницата на професорката mlazarevska.wordpress.com

--- надополнето ---

Имаш прашања Англиски 1 на страницата на професорката mlazarevska.wordpress.com
 
Член од
24 јануари 2011
Мислења
523
Поени од реакции
148
Да не знае некој точно што беше скратено Деловна Етика од вториот колоквиум.Кој страни не требаше да се учат???????
Фала
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.618
Поени од реакции
2.717
ова ти погодуваш или професорот има така кажано???
Те молам речи дека професорот така кажал :):):)
Pa taka znam bese Strategiski Menadzment ne gledam pricina i ova da ne e taka :) ti na uslovno bese inace??
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
17
Поени од реакции
2
Што е со 13тава глава по УПРАВУВАЧКО?Кај да најдам сега таблици или има други формули????
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
692
Поени од реакции
191
по англиски 1 ги има објавено крајните оценки и ако ги има каде?
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
по англиски 1 ги има објавено крајните оценки и ако ги има каде?
Колку што знам не... се чекаат резултатите од прва група. Рече да ги следиме известувањата што ги поставува таа на нејзиниот блог.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
37
Поени од реакции
1
Pa taka znam bese Strategiski Menadzment ne gledam pricina i ova da ne e taka :) ti na uslovno bese inace??
Да на условно бев, 45 поени имав, за 1 прашање не бев положена ама сега на втор 80 поени извадив :):):)Дај боже да не се предомисли професорот.
А знам дека утре треба конечни оценки да објави. На интернет ги става списоците или треба да се мачам да идам за Скопје???
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.126
Поени од реакции
15.950
Колку што знам не... се чекаат резултатите од прва група. Рече да ги следиме известувањата што ги поставува таа на нејзиниот блог.

Чекај, само за прва пак ќе ги прегледуваат или и за втора група? Јас колку што сфатив од пишаното во колеги групата, сите пак ќе бидат прегледани.
 
Член од
26 октомври 2010
Мислења
5
Поени од реакции
0
kolegi, FINANSISKO SMETKOVODSTVO ima li nesto isfrleno i na sto poveke da se obvrne vnimanie....
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Чекај, само за прва пак ќе ги прегледуваат или и за втора група? Јас колку што сфатив од пишаното во колеги групата, сите пак ќе бидат прегледани.
Со оглед на многуте реакции од страна на студентите во врска со бодовите од тестот по англиски јазик 1 за 1 група, Ве известувам дека во понеделник, 23.05.2011 ќе ги проверам точните одговори за тестот од 1 група и доколку навистина се појавиле проблеми со читачот, тестовите ќе бидат повторно прочитани. Во меѓувреме Ве молам за трпение, додека не го истакнам следното соопштение. Дополнителни прашања во кабинетот не се пожелни за да добијам време да ја проверам реалната состојба. Следете соопштенија.
:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom