Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
Eкономика да не спомна кога ќе дава потписи ?
 
Член од
22 август 2009
Мислења
615
Поени од реакции
221
Не студентски се дава семинарската, и од таму му ја носат на проф. Зборам за онаа семинарска што е задолжителна. Ако нешто значи тоа беше пред 1 год. хахах
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.951
Поени од реакции
5.508
За задолжителна семинарска... Некои асистенти/професори сакаат прво нив да им ја однесиш, да ја проверат, па ако е добра носиш копија и на тетките на студентски... и то :)
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Не студентски се дава семинарската, и од таму му ја носат на проф. Зборам за онаа семинарска што е задолжителна. Ако нешто значи тоа беше пред 1 год. хахах
Остај овие новите валда мењат правила секој ден, така велат некои бруцоши тука на форум :tv:
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
aj nekoj neka pise sto ne treba da se uci statistika za tret kolokvium.dali samo 12 glava ili i 14 cela?:salut:
 
Член од
22 мај 2008
Мислења
83
Поени од реакции
6
Eкономика да не спомна кога ќе дава потписи ?
Економика денес на тие што носеа индекс им даде потписи, а инаку од наредниот час во понеделник ќе се даваат потписи по сите предмети.
 
Член од
17 ноември 2009
Мислења
48
Поени од реакции
2
Трговско ќе има оваа година можност да се полага есеј?
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
ВЕ МОЛАМ ПОД ИТНО КОЈ ИМА ПРАШАЊА БАНКАРСКИ НЕКА МИ ПИШЕ.... ФАЛА
 
Член од
20 декември 2009
Мислења
155
Поени од реакции
0
Kolegi znae li nekoj dali prof. po statistika ili trgovsko davale potpisi ili pa koga kazaa deka ke davat ??:smir:
 
Член од
9 октомври 2008
Мислења
90
Поени од реакции
3
Ispitot Megunaroden biznis e opticki ili so prasanja? Od skripta se uci ili od nekoja kniga?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom