Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Некои ги снема само од форумот некои и од факултетот :party3:
 
Член од
17 февруари 2010
Мислења
46
Поени од реакции
1
Ај ако има некој што иде на предавања трговско или ако знае нека пише дали тие договорите за превоз и градење ( со железница, поморски пат.. како и да беа ) дали требаат за третиот колоквиум да се учат ????
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Ај ако има некој што иде на предавања трговско или ако знае нека пише дали тие договорите за превоз и градење ( со железница, поморски пат.. како и да беа ) дали требаат за третиот колоквиум да се учат ????
Треба, ги има во презентациите за 3колоквиум, доколку ги немаш презентациите разгледај ја темава неколку стр ќе ги најдеш ги имам закачено јас презентациите. :)

Колеги сега кои теми не требат да се учат Економика, читам назад едни викаат ова, едни она. :vozbud:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.291
Поени од реакции
15.508
Треба, ги има во презентациите за 3колоквиум, доколку ги немаш презентациите разгледај ја темава неколку стр ќе ги најдеш ги имам закачено јас презентациите. :)

Колеги сега кои теми не требат да се учат Економика, читам назад едни викаат ова, едни она. :vozbud:
Колега мене ми кажаа(а истот беше кажано и тука) дека не треба да се учи 7мата и последната тема...
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Ајде ученичиња пренесете информација коа треба да се иде до факултет за потписчиња :) се разбира ако веќе кажале ;)
:pipi:
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
86
Поени од реакции
15
Колеги едно прашање:Точно ли е дека испитот по МЕНАЏМЕНТ во јуни секогаш бил најлесен?Се мислам дали да го полагам во јуни или во август,па да си прашам.
 
Член од
26 јануари 2010
Мислења
38
Поени од реакции
1
Колеги да не знаете колку се плаќа испит што се полага по 2 пат? :toe:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.956
Поени од реакции
5.515
Колеги да не знаете колку се плаќа испит што се полага по 2 пат? :toe:
Не треба да плаќаш... освен ако не си квадрат, бар јас така знам.

Инаку еве ја колумната која ја има напишано д-р Драган Тевдовски за Бизнис24 :)

Растот на економијата бара пофлексибилен девизен курс - таргетирање на инфлацијата :)
 
Член од
10 јануари 2010
Мислења
56
Поени од реакции
0
aj nekoj sto go polagal marketing vo januari neka kaze sto poveke se paga.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom