Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
1 март 2010
Мислења
7.887
Поени од реакции
14.378
Има некој буден во ова време или само јас сум будала? Од лежење да се умориш и да ти дојде преку глава бе, грбов ме боли од лежење, од седење ногата ми се уморува и што ми останува? Да левитирам?

Денеска ги газиме Зомимак, секако паѓаат пред полна сала :oeoeoe:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.109
Draga,
imam radosna vest
Do Nova Godina ostanaa ushte samo 2 ponedelnika:aplauz:
 
Член од
16 август 2009
Мислења
2.212
Поени од реакции
1.711
Ми стигна новиот WiFi рутер, го тестирав и се радувам ко мало дете. Конечно ставив крај на умрениот сигнал и многуте зае*анции. 106.50 down, си гази. :jeeee:
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Драга,
Вчера стаив слика на фб од мене, сега приметив дека ме прашува дали сакам да тагнам една пријателка на фб што ја иам. Even my own facebook doesn't recognize me anymore :( :place:
 

osa

>>>>>>
Член од
20 јануари 2009
Мислења
816
Поени од реакции
184
draga moram da ti kazam ,mnogu sum srekna ...si kupiv toa shto odamna go barav ....verojatno sega bilo pishano da go najdam .....ne mi se veruva ,no doma mi e ....
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.832
Поени од реакции
15.261
Да го речеш овоj @Red John не знае кај оди, изгубен е и грт, ама па овај @Hurin да земе да те промаши на едно метро и да си продужи... Па и го послушавме од тие старите пастрмајлии да јадеме..

:toe:
 

Jolene

принцеза
Член од
31 март 2014
Мислења
151
Поени од реакции
398
Драга,
изгледа дека јас сум единствената на форумот која не знае што значи зборот "побогу" :shook:.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.128
Поени од реакции
15.962
Драга,

Убав ден денес стварно. И утре да биде таков, супер.

Една колешка инаку, со просек од над 9ипол, некни падна на обично тестирање по основна математика. Ама она буквално тоа множење со спротивни и исти знаци, дропки и проценти, тоа се што се учи до осмо одделение. Најтрагичното беше што рече дека се спремала. :pos:
Катастрофа, после некое време оваа истава или некоја друга слична будала ќе излезе по веснициве и ќе труби како државава нејќе да ги вработи оние стварно генијалните студенти кои животот си го оставиле на факс кутрите за некаков просек, кој реално, за курац не им вреди.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв