Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.435
Поени од реакции
19.640
Драа

Иронија е да играш сс доброга хероја на доту, а да му гу поеш ти си савршенстфо без мане:icon_mrgr:

А знаеш дека Тони Симиќ е македонац кој наише е педеризиран на спортски терени.Куде нас му скандираф и кд не игра, кд е на клупу у цивилку, увек.
Рекордер, Ѕинго може воду да му носи, добру воду : D

Via вруќа мекица и јогурт.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Драга Кајгана,
Денес се празнува Рождество на Пресвета Богородица - Мала Богородица!
Празник на Мајката на сите мајки!
Честита слава на сите оние кои го слават овој празник!
Благословени да се сите кои го носат името на Божјата Мајка - Марија!

:)
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.666
Кајги,

Ако ти е тешко, сети се дека на Стефан му имаат кажано дека шанкот е резервиран. :facepalm: Шанкот бе :tapp:
Ај да ми кажеше дечко тргни се коњопојот е резервиран, ама ова...

Иначе се осеќам ко воз да ме прегазил, имам огромна потреба од полнење на батериите. Ми треба планина и чист воздух...
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Драга, зошто бе вакви работи ми се случуваат мене?! Толку ли сум баксуз? Пак сум во ситуација каде мора да бирам помеѓу две опции, а со одбирање на било која од нив, има голема шанса да ги уништам двете. Во дилема сум... Песнава ми е на рипит овие два дена...
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.912
Поени од реакции
84.320
Секој дневно стотици деца живеат живот во кој што се исмејувани, навредувани и живеат живот кој што никој не треба да живее.
Затоа, размислете на чувствата на другите. Не се сите совршени. Немаат сите исти шанси за перспектива во животот. Не се сите родени со исти можности.
Затоа, ве замолувам..прекинете да им се исмејувате на децата што тренираат во младинската екипа на Манчестер Јунајтед. Немаат избор.
#PrayForUnited
 

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
3.320
Поени од реакции
17.764
Дрга, сакаш виц? :D Македонија економски лидер во регионот. :ROFLMAO: Ако погледам уште 5 минути вести, стварно ќе поверувам дека ружи ни цветаат. Нејсе, дома само уште ајварот ни фали. :D Ќе го мачкаме?! :ROFLMAO: Е, не. Ќе го гледаме. :icon_mrgr: Вчера другарка во ниедно време се јавува на мобилен: - Што правиш? - Спијам. - Е па ај да не те будам, после јави ми се. :pos: И откако испомешав баби, жаби и краби, да ти кажам дека има ЛЗН на тв, чао. :D У ствари заврши, ај ништо. :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom