Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.884
Поени од реакции
2.087
Драга...

Многу ме нервира кога девојка ги става другарките у прв план.

Се најдов во многу глупава ситуација помеѓу дечко и девојка каде што девојката му шиба корпа т.е. му дава двојка за да отиде со другарките во диско т.е. не сака да ги остави нив (другарките) за да отиде со дечкото на пијачка со друг пар.

Па добро бе пизда ти материна нема да ти избегаат тие проклети твои курви од другарки ебате сељандурата!!!
Те моли чоеков да одите на една пијачка со друг пар али не ПЕТАК Е ДАН ЗА МЕТАК ВО МОЧАНОНО ДИСКО XL!

Па секој мочан викенд си по селскиве диска со тие дрољите!
После зошто те става на игнор и полудува чоеков?
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.868
Кајганче зошто ма речиси апсолутно се претвори во информационен центар ? :( На пет нови теми, четири се информациони. Нема врска џабе шлапам учена си ти на се и сешто, си видела и сито и решето. :D
 
М

мојќен

Гостин
Не дека нешто сакам да генерализирам али кај најголемите клошари/ сељачишта од калибарот на голубовиЧ на каверот на фб имаат или ЈА САКАМ МАКЕДОНИЈА или КРСТ СО ИСУС или ЛАВОТ ЌЕ ВЕ ИСТРЕБИ ХЕХЕ...

п.с. во описот подолу имаат напишано дека работат во МВР.
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Oд нештa штo не ги сфaќaм се стaрине сo мoзoк нa тинејџер и женски штo единa цел у живoтoт им е дa стaнaт trophy wifes...
Зa првиве,дoбрo бе дa му ебaм мaјкaтa,кaкo мoже рoдител дa е влезен у некoј мaфијaшки филм ?
Имaте ли нештo у тиквите?
Чoвек oд 50 гoдини си мисли декa е мaфијaшиште,a е oбичен гoлтaр...


Втoриве... зaр требa ли и вooпштo нештo дa се кaже ?
Иaм бaш тaкви некoи шo ги знaм и единa цел им е дa гo бaпнaт гaзoт нa инстaгрaм,дa стaвaaт слики кo демек декa живеaт у некoј си aмерички филм сo јaки журки,кoли,штикли и дa ги oрa некoе нaбилдaнo теле...
Кaј ви е aмбициoзнoстa бе кoкoшки?
Нaјгoлем успех вo живoтoт им е штo oтишле 2 гoдини пo ред у aмериките и гo изнaсликaле гaзoт нa плaжa.
Не,брaвo,еве јa спремaм вреќaтa сo медaљи и ве чекaм нa aерoдрoм.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Член од
1 декември 2011
Мислења
2.680
Поени од реакции
3.053
Trgnete go be ova virtuelen dnevnik ko za glupi e


Btw

Zaso ne spijam be?
So mi e problemot be?
Bas denes najde da ne spijam!
A iam utre sto raboti da napraam.
Pa use i planirav da stanam od sabajle.
I sea? A? A?! AAAAA?!?!?!?!!
mrs!
 
Член од
15 август 2009
Мислења
2.023
Поени од реакции
4.873
Кеј ма,
Го знаеш она чувство кога ќе се начукаш и ќе си легнеш и ќе се разбудиш за 3-4 саати уште пијан и со главоболка? Е тоа.
Денес ми беше тежок ден, се убив од плачење и срам ми да кажам зашто. Утре ќе ми биде уште потежок. Ако преживеам да не се изглупирам ќе биде живо чудо.
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Џесика не заболе овдека Асима сите ал си спиела ил не.
Небитна си ко 1.10 коефициент в билтен.
Ајт гитла.
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.828
Поени од реакции
7.710
ДК,

Апропо тексто во Гардијан, да појаснам: ги боли кур Европејците за платите на македонските работнички и за условите на работа. Болката е што плаќаат нешто што е мејд ин Џрмани или Итали, а уствари е произведено во некој протекторат на Балканот и што го плаќаат поскапо отколку што чини. Тоа е маката.
 
S

silmarillion

Гостин
Неможе да пиеш Аперол ШСШСШСШСШСШШСприц на фејк лобутинки и после да гнетеш хамзовача у 3 сабајле под железничка во повраќаниците. Некои работи едноставно не идат.
 
B

Blade Torch

Гостин
Ми здосаде на работа од скокање од тема на тема, ја почнувам од старт "ви се случила ли некоја натприродна појава". Фала ти што постоиш!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom