Дали сте патувале со авион?

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
:nenene: не сум летал никогаш,ама мора да пробам некогаш како е зошто многу сакам:vozbud:
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
Да, имам патувано повеќе пати. Како помал не ми беше страв, ама сеа нешто почна малце да ме фаќа. Ок не паничам ама пак добивам некои луди мисли, демек сеа ќе падне еве го :). А последниот пат, баш пред да слетаме изгледа многу ветер имаше и авионот почна страшно да се тресе, и си реков, Сеа ли најде да паднеш бе пичка ти материна :pos:
 
J

Johnny Stulic

Гостин
Imam patuvano ama komotni sedista vo Economic samo na film. Ako ti e sediste vo sredina e togas si naebal posebno ako imas podolg let
 
M

Mario Gómez

Гостин
Немам патувамо а незнам дали сакам или не сакам.Имам гледано претерано мнгу филмови со паѓање на авиони и тешко ќе соберам храброст.
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1.611
Поени од реакции
85
Не... а шо знам би сакал, иако имам така страв од таквите работи :):toe:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.449
Поени од реакции
13.883
Не сум патувал, ама доколку ми се укаже прилика без размислување прифатувам.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Не сум патувал иако многу би сакал и се надевам дека ќе ми се пружи прилика во животот да патувам
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Не сум патувал..Страшно ми е многу и нема да патувам.:nesvest:Нејкам да у*рам во Авион.:kesa::pipi:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Два пати до сега по 3 саати :pipi: првиот пат не се сеќавам сум имал 2-3 год. а вториот пат пред 3-4 години беше интересно е:vozbud:
 

vildenSTAR

vildenSTAR
Член од
28 февруари 2009
Мислења
44
Поени од реакции
0
Закон е да патуваш со авион,јас имам патувано од Германија до Скопје и многу е јако адреналинот ти е стотка:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
25
Поени од реакции
0
имам патувано со авион повеќе пати кога имав 8год патував до НовЗеланд 24часа...имам патувано 3-4пати до Англија и не е ништо страшно у авион да се возиш :)
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
немам патувано и несакам:pov::pov::pov:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom