Впечатоци од собиранката во Велес (18-ти, саб., "Гламур", 21:00 ч)

  • Креатор на темата Сатори
  • Време на започнување
Статус
Затворена за нови мислења.

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.183
Поени од реакции
34.407
Неофицијално :wink:
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Па дај нека биде нешто официјално до 27ти, дека тогаш се прави распоредот за идниот месец на работа, па да не мора да барам замена после :P
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Срам да им е на Велешаните а? Ај ке дојдат у СК ке видат шо ке спремиме ние :)
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
Паа.. веќе кажаа Скул, Ејсид и Водка што имаше да се каже :pos:
Не требаше организаторките да ни избегаат :pos: Без разлика на причините за бегството
Ние сами можевме да си седиме и кај ЈБТ на клупи :pos:
Нареден пат боље :wink:

Иначе јас со Сусаро и Земзела продужив у Маракана да ја спасиме вечерта :pos: И имаше баш добра свирка :)
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Фотки нешто од Велес има? или немаше време за такво нешто
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Штета, Велешани лошо се покажале како домаќини. Искрено, кога прочитав дека сакаат да одите во паркот, веднаш ми се изгуби и она малку што ми беше криво што морав да откажам.

Ма немаше никој од овие краишта (Серпико е веќе Велешанец, па не го рачунам:pos:) на собиранката, па затоа не сте знаеле што да правите со себе:icon_lol:
Ах, leandra, додека си ти во Охрид гледаш што се случува? Што ти требаше да ги оставиш сами децава?:pos:

Шала на страна, бидна што бидна. Следниот пат (ако има) ќе си седнат убаво на маса, а не на мсн или по форумов, па ќе разгледаат повеќе опции, ќе се консултираат повеќе луѓе. И треба да сфатат дека не треба да ги оставаат гостите сами:)
 
С

Сатори

Гостин
...

:kesa::kesa::kesa:
Додека излеговме...кога се вративме вас ве немаше. :(
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Mене ми се допадна информацијата на Ејсид за новата Кајгана собиранка во ск :) ја сум за и овој пат ке бидам присутен :) се гледаме тогаш
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Само што се прибрав ама ме мрзи да пишувам-кога ќе се разбудам подетално.:toe:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Али морам ова да кажам-кога се враќавме сега накај дома, јас,тончи, бушав, точкест, и ред хот се мочавме од смеење-додека некрофилија и гижо спиеа(има слики:pos2:)
 
R

Razorblade Kiss

Гостин
Е вака...
Јас од тоа што видов малку,бидејќи кажав претходно,имам гостин од Хрватска и не можев повеќе да останам(глупав,не сакаше да седи,незгодно му било,штознам си јас,и јас како на клинци поседов,ебаго,)малку се збунив кога влегов:)оти очекував малку повеќе луѓе,а се што видовме беа Скопјани,Скајдог,и Серпико го фатив во поза кога си одев.
И се извинувам на Скул за срамежливоста,се запрепастив кога ја видов неа и Ацид...сепак се селебритис:)лукинг форвард да се видиме на собиранката во Скопје.
Јас не знам кој останал со вас,ама ако само Сатори останала,срам да ни е!
Кафулето беше ок,со оглед на тоа дека првпат влегувам откако се реновираше и се преименува во `Гламур`.
Псаааааај-поубА си во живо:)
Сусаро-бре,ист си како што те замислував.И со тебе сакам да си попричам во следна прилика.
Саладин,т.е.Андреј-мали,другпат немој настрана да си седел,ќе те заковам до мене да знаеш.
Скајдог-се знаеше што му беше мисија:smir: наизглед фино дете...штета што не помуабетивме малку за скинерите:)
Тончи-најопуштен беше од сите.Сакам да ми бидеш братче,може?:jeee:
Со Некрофилија само се поздравив,Точкест-ме фана во поза пијем да је заборавим,ќе има патосирање кога ќе се видам во галерија хехе.
Серпико-е со тебе ми е најкриво што не си поседов,да те опулам вака подобро...ама признај како ти дојдов од заседа...мухаха
...Можеше да биде многу подобро,ама ете...од многу фактори,што ќе ги дознаам,другиве дојдоа како на презентација,и си заминаа.Тука се вклучувам и јас,дем ит!Така ми е кога ми тупат седмоодделенци.Ми се насади ден пред собиранка,а јас не сум информирана!!!+ми го `истера` окото саат време пред собиранка.
Ништо...што е тоа е...
Нема оправдување,кога ќе пораснеме:)(какооооо ли јаааас да пораааснам,се до небо,се до звезди високооо)ќе се организираме подобро.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Што е ова што читам за собиракава бе,а?
Пууууууууууу,велешани срам да вие за организацијава бе...кога ќе дојдете вие во Скопје тешко вас:pos:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.183
Поени од реакции
34.407
Јас не знам кој останал со вас,ама ако само Сатори останала,срам да ни е!
Финтата е што НИКОЈ не остана. Тоа значи - ни Сатори.
Слики има 5-6-7-8... Денес ќе ја средиме галеријата, па ќе ги ставиме во неа.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom