Впечатоци од роденденот - слики во Галеријата!

Статус
Затворена за нови мислења.

The_Grim

Acid Nightmare
Член од
22 ноември 2005
Мислења
1.501
Поени од реакции
24
Steta so ne bese da vidis samiot....i so go propusti Lou kako igra na srpsko na шипка so cura.....ineteresno
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
The_Grim напиша:
Steta so ne bese da vidis samiot....i so go propusti Lou kako igra na srpsko na шипка so cura.....ineteresno
eh da mozef da ti kazam odma ali mnogu mi e krivo sho ne dooof ali jebiga ja se vracham u maj taka da ja ke praaam sobiranka edna pa valjda ke bide interesno
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Најпрво што ќе кажам е дека ме разочараа тие што се потресуваа дека ќе дојдат и не успеале ради икс причини ... не оправдувам, точка.
Е сега да си кажам јас како си поминав, кога веќе се одморив:icon_lol:
Беше најпрекрасната журка до сега, многу луѓе, многу играње, пеење, пиење ... криво ми е што немав прилика ни да се запознаам со некои, а и да си направиме муабет повеќе со тие што се запознав, но кај да се збори на Наочаре црнеееееееее?:je:
Друго да кажам, некој не испомешал погоре ... од Струга бевме јас и Еко а не Делфин ... тој во портокаливата блуза е Делфин, тој со пивата секаде е Еко, тој типот на Тоше што ви личи и што пее со микрофон е Збратко ... в ред?:pos:
Има многу моменти за издвојување, т.е. скоро све, но еден ќе го кажам ... во кафиќот после Лу што бевме, си играме ние сите нормално, и ме повлекува за рака еден дечко од страна и ми вика "Девојко морам да ти кажам дека сте највеселото друштво тука". Мх, мх, мх ... па нормално дека сме кога само ние останавме да играме на средина, а сите останати (некајганџии) од страна гледаа. Значи екстра беше? Нај!!!:cuc: :cuc: :cuc:
Среќен роденден Кајгана уште еднаш, и на уште многууу други да ти играме!
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
ај и од мене среќен роденден, јас ќе ја послушам divine и нема да кажувам зошто не дојдов само ќе кажам баш ми е криво поради тоа, ајде знам дека ќе имаме уште многу,многу причина да се собираме...уште еднаш среќен роденден кајгано моја мила :)
 
Член од
22 јануари 2005
Мислења
980
Поени од реакции
4
divine напиша:
Најпрво што ќе кажам е дека ме разочараа тие што се потресуваа дека ќе дојдат и не успеале ради икс причини ... не оправдувам, точка.
Крив сум. :cry:
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
Acid напиша:
Добра фотка, ко на спот! :)

Da mozev da poziram vaka nemase da iskoci tolku extra :) Mila extra ke da si nema so :)
Ej moram da kazam deka zurkata bese fantasticna , si projdov extraordinary se iznaigrav, se iznapeav, upoznav puno luge ... i se iznenadiv od forumdziive .. sekoj na svoj nain poseben ... nekoj igra nekoj pee, nekoj pie, nekoj slika ... aj da ne zboram poise ...posto kolku i da zboram nema da mozam da najdam zborovi sto ke go opisat cuvstvoto da se vide so site vas!
A i da im se izvinam na Divine, Eko, i na site na kojima kazav deka ke se vratam kaj Lu (posto bev i na diplomska taa vecer i otidov pri kraj), posto so Dolphin produzivme da pieme i se Lesosavme.... i neznam samo kako stignavme do domam zivi i zdravi! Se nadevam deka ke mi prostite sot ve izlazav :se_ molam :se_ molam
 

Eko1

Форум Џедај
Член од
20 мај 2005
Мислења
1.579
Поени од реакции
29
Прекрасно си поминав..... ги жалам тие што не беа присутни..... но ете ќе си знаат за наредна прилика да не пропуштат.... :icon_lol: :je: :je: :je:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.182
Поени од реакции
34.398
И уште еднаш.

:je: :je: :je:
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
Dimitarc напиша:


на овие девојки им се извинувам што им седев безосетно на сепаре

do devojkava sto se smee slatko od levo........aj prati mi ja slikata.........:je: :je: :je:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Batistuta напиша:
на огледалото у позадина го забележав Гижо :pos:

не е тоа огледало, седевме позади нив, нели се сеќаваш бе :)
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
divine напиша:
Најпрво што ќе кажам е дека ме разочараа тие што се потресуваа дека ќе дојдат и не успеале ради икс причини ... не оправдувам, точка.
Добро Дивне, еве, се осеќам искаран. Ма како искаран, натепан. Ама не можев, стварно не можев. А се спремав месец дена.

Многу ми е мило шо сите толку супер си поминаа, и многу ми е криво шон не се појавив. Ама не сумњам дека ќе има уште многу други, па ќе се поправам.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Не се поправај, ионака си дебел, ослаби.
Него, кога ќе се в ратам спукс, ќе прајме журка, па ако треба и за 1 1/2 година.
 

SLaCk

Remember me?
Член од
23 ноември 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Daj ako moze i na nekoe drugo mesto staite gi site sliki, brisev cookies sto ne pravev ama ne mozam da ja otvoram galerijata probav so Opera, Firefox, Netscape i internet Explorer neke... ja otvara 80% i prekinuva.
 

Fir_Maked

Koj ne me saka negov problem!!!
Член од
17 ноември 2005
Мислења
481
Поени од реакции
0
Gledam odlicno ste pominale, ako toa me raduva.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom