Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Најубаво скоче мое...Фала ти за подршката што ми ја даваш ептен ми значи...
И за муабетот вчера :wub:

Леле те љубам највеќе на ЦЕЛИОТ свемир :wub:
 
С

Сатори

Гостин
~*~

Ќе те изручкам како киндер-јајценце, а после фино ќе си играм со играчката ...
 
Член од
6 декември 2007
Мислења
1
Поени од реакции
0
Pa da vljuben sum premnogu i nemozam da izdrzam nitu edna sekunda od mojot zivot bez nea...:( No toa ti e zivotot mora da prodolzis da zivees bez ili so nea :(:(:(
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
Абе, срц... Знаеш дека ќе ме умрете и ти и он??? Само не знам кој попрво... :back:
 
E

`EsCaPe`

Гостин
Се надевам дека ќе ти се допаѓа .... :pos: ...извини бејб...:smir:

Те Сакам ..:back:
 
Член од
16 јули 2006
Мислења
312
Поени од реакции
4
pa ajde ne e fer 6 dena te neam ni videno ni slusnato ni citnato. pa mi nedostasuvas. aman i ti i taa tvoja rabota, nikogas nemas vreme za mene poradi taa tvoja rabota. znam deka stvarno nemas vreme ama paaaaaaaaaaaaaaa... nema pravda ( kalimero)
sepak mn mi nedostasuvas i mn te sakam
 

pinky**

..all over again..
Член од
16 декември 2005
Мислења
383
Поени од реакции
4
Bog ke ti vrati za se sto mi pravis namerno ili nenamerno seedno samo se molam da bide u poblaga forma zosto pak bi stradala koga ti bi patel..Cudna prihologija zar ne?Ironicno i kontradiktorno e toa sto i pokraj se pak si tuka i pak me vrakas vo spomeni a najloso od se e deka ne mozam da te isfrlam od mojot zivot , ti si prisuten vo se!!
Te sakam!:nesum:
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Епа оди кај шо ќе одиш, шо сакаш да ти речам не знам :toe:
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
дојди ми на кафе!:smir: ТЕ МОЛАМ!!! Знаеш дека во брзо време нема никако да ти го кажам тоа, освен ако не ме подначукаш :icon_lol: ама сеедно... те молам почувствувај дека сакам да ми дојдеш на кафе. Ако сакаш и нес ќе ти напраам (а грдо го праам несот ама за тебе ќе се потрудам и најубаво ќе ти го напраам:icon_lol:) Ај, те молам... Пред школо! Да си поседиме малце сами без сите луѓе околу што ни го одвлекуваат вниманието цело време. Ај, бе! Многу сакам... И Домачица ќе те почастам... и ќе ти гледам на кафето :icon_lol: Ај, те чекам =)
Ми ги читаш постовите или мислите??? :wub:
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Збеснав, знајш ти дека збеснав без тебе? Па ај веќе дојди, не си фер, знајш дека сакам да ми се изнагушнаам.

Ах сонце, не си свесен шо ми те чека :hihihi:
П.С I love you
 
N

NeMiRnA

Гостин
И тогаш мрморецот ја виткаше чоколадата во фолија...а јас мислам на тебе!!!Хихихихихихихи
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Зошто мора постојано да си ми во мислите?
зошто многу работи ме потсетуваат на тебе?
леле неможам да те оставам во некое скриено катче во мојте мисли и да не те гледам повеќе :(:nesum: едноставно сум заглавен тука со тебе :jaj:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom