Секс школо

Член од
16 април 2014
Мислења
7.075
Поени од реакции
11.063
ne si praj filmoj,Mn faktori vlijaat na toa.Nemas nikakov zdravstven problem,mozno e samo psihicki da imas.Se e do psihata.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
311
Поени од реакции
464
Контролирај го свршувањето, кога ќе почуствуваш дека е близу, пресечи се, играј со прсти, менувај пози, не губи самодоверба, само опуштено. Прејако ти е, уживаш веројатно премногу, ништо не ти е, уживај. Све дур и девојчето(можда дечкото) е среќно и ужива, ок е.
 
Член од
13 октомври 2015
Мислења
277
Поени од реакции
150
Па од 5 до 10 мин најмногу, ако има и предигра може и помалку. Ми се случувало нова врска првите два пати да е така после се враќа во нормала, сега веќе ме заплашува. Исто беше и синоќа 5-6 мин и свршувам. Немам проблем со ерекција али оваа малку ме заплашува да не е некој здравствен проблем
Јас па помислив 1мин а тој 5мин издржувал,ти се е..ч од светска класа
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.061
Поени од реакции
6.671
Јас па помислив 1мин а тој 5мин издржувал,ти се е..ч од светска класа
нит има ебано нит скоро ќе ебни (ако не плати) туку гледа порничи по сат и пол една акција..........
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Едно прашање, дали жениве очекуваат да бидат и тие задоволени, односно да свршат ? Сигурно дека да, но Колку често тоа очекуваат да се случува ? Пример имам секс редовен секојдневно или преку ден со партнерката... без да ја прашам вака генерално женскиве колку често тие би очекувале од мене да ги задоволам до свршување?
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
Едно прашање, дали жениве очекуваат да бидат и тие задоволени, односно да свршат ? Сигурно дека да, но Колку често тоа очекуваат да се случува ? Пример имам секс редовен секојдневно или преку ден со партнерката... без да ја прашам вака генерално женскиве колку често тие би очекувале од мене да ги задоволам до свршување?
Кое ти е прашање човече, генерално се врза во чвор:facepalm:
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Кое ти е прашање човече, генерално се врза во чвор:facepalm:
Се извинувам... имаш право.. мозокот ми врие . Прашањето е до женските, колку редовно тие очекуваат да бидат задоволени до свршување од страна на партнерот , ако се има редовен секс... Значи те ебам секој ден, јас си свршувам секој ден јасно, но ти како женско е малку потешко да свршуваш така? Очекуваш и ти да свршиш понекогаш така? Колку често тоа би требало да се случува според тебе?
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
Се извинувам... имаш право.. мозокот ми врие . Прашањето е до женските, колку редовно тие очекуваат да бидат задоволени до свршување од страна на партнерот , ако се има редовен секс... Значи те ебам секој ден, јас си свршувам секој ден јасно, но ти како женско е малку потешко да свршуваш така? Очекуваш и ти да свршиш понекогаш така? Колку често тоа би требало да се случува според тебе?
Па се разбира дека би требало при секој однос двајцата партнери да го достигнат врвот на задоволството ама може да се случи од многу причини да не дојде до тоа...нема љутиш..инаку многу бе глупо ти е прашањето, глеј заврши ја работата како треба и задоволи ја прво женката а после ти, инаку ке ти удри клоцата.
Колку често, јој мајкоооооо:facepalm:
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Па се разбира дека би требало при секој однос двајцата партнери да го достигнат врвот на задоволството ама може да се случи од многу причини да не дојде до тоа...нема љутиш..инаку многу бе глупо ти е прашањето, глеј заврши ја работата како треба и задоволи ја прво женката а после ти, инаку ке ти удри клоцата.
Колку често, јој мајкоооооо:facepalm:
Значи твојот одговор е секогаш .. ете тоа барав, глупо не глупо, не ми е срам, си прашав ете благодарам што ми одговори.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Едно прашање, дали жениве очекуваат да бидат и тие задоволени, односно да свршат ? Сигурно дека да, но Колку често тоа очекуваат да се случува ? Пример имам секс редовен секојдневно или преку ден со партнерката... без да ја прашам вака генерално женскиве колку често тие би очекувале од мене да ги задоволам до свршување?
Izgleda sakase da prasa: Kolku cesto zenite svrsuvaat? Ama zbunil se neso coveko izglea ;)
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Izgleda sakase da prasa: Kolku cesto zenite svrsuvaat? Ama zbunil se neso coveko izglea ;)
Не , тоа што сакав да прашам прашав, Колку често свршуваат на тоа го знам одговорот, зависи до жената, некој со обичен секс свршуваат така да многу често свршуваат, некој со стимулација со раце или орално значи поретко, итн итн.. моето прашање беше за нивните очекувања од партнерот, дали се задоволни ако ги доведеш до свршен чин еднаш у месец, еднаш во неделата... како вид анкета... нема веза бе баталете веќе на друг форум добив добри одговори на моето прашање...
 
Член од
13 мај 2016
Мислења
4
Поени од реакции
4
Не , тоа што сакав да прашам прашав, Колку често свршуваат на тоа го знам одговорот, зависи до жената, некој со обичен секс свршуваат така да многу често свршуваат, некој со стимулација со раце или орално значи поретко, итн итн.. моето прашање беше за нивните очекувања од партнерот, дали се задоволни ако ги доведеш до свршен чин еднаш у месец, еднаш во неделата... како вид анкета... нема веза бе баталете веќе на друг форум добив добри одговори на моето прашање...
ако ме прашаш мене на секој однос и ти и она
 

Pance24

Мариовец
Член од
26 август 2012
Мислења
270
Поени од реакции
104
Јас пак си имам проблем .... Никако да свршам и тоа најмалце 1 час .... Жива вода се правам во овие летниве горештини навечер со партнерката .
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Јас пак си имам проблем .... Никако да свршам и тоа најмалце 1 час .... Жива вода се правам во овие летниве горештини навечер со партнерката .
Ne e do tebe, do partnerkata e, ne znae da te zapale.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom