Секс школо

C

Creating.

Гостин
Јас пак си имам проблем .... Никако да свршам и тоа најмалце 1 час .... Жива вода се правам во овие летниве горештини навечер со партнерката .
А вика ли кога имате односи или не?
 
Член од
24 мај 2016
Мислења
49
Поени од реакции
42
Едно прашање, дали жениве очекуваат да бидат и тие задоволени, односно да свршат ? Сигурно дека да, но Колку често тоа очекуваат да се случува ? Пример имам секс редовен секојдневно или преку ден со партнерката... без да ја прашам вака генерално женскиве колку често тие би очекувале од мене да ги задоволам до свршување?
Ejjjj kako be vaka prasuvas be decko. Neam respekt za vakvi nefer likovi. Mozes da imas problemi da ne ti se diga da svrsuvas prerano ...i sve e toa ok na sve se naoga lek. Ali ova tvoevo pokazuva sebicna drskost. Ti kolku cesto ocekuvas da svrsis? Sakas sekoj pat koa ebes da svrsuvas ili ednas mesecno?

Ima nekoi devojki potesko svrsuvaat ali ne bidi pizda. Sekoj pat koa ke ti legne zena u krevet moras da ja doneses do orgazam inace dzabe ti e se. Ako ne moze da svrsi posle a ti veke ne mozes da ebes ke igras so prsite ke naucis anatomija malce. Pa ke i zboris ke i pravis se sto mozes. Najefikasen nacin so takvi devojki ke ja piknes glavata kaj nea megu noze i nema iskacanje dodeka ne zavrsis rabota. A toa ako samo mazot treba da uziva u sex go imas uste u iran ,saudiska arabija, nigerija... so takov sklop tamu[DOUBLEPOST=1465964191][/DOUBLEPOST]
Едно прашање, дали жениве очекуваат да бидат и тие задоволени, односно да свршат ? Сигурно дека да, но Колку често тоа очекуваат да се случува ? Пример имам секс редовен секојдневно или преку ден со партнерката... без да ја прашам вака генерално женскиве колку често тие би очекувале од мене да ги задоволам до свршување?
Ejjjj kako be vaka prasuvas be decko. Neam respekt za vakvi nefer likovi. Mozes da imas problemi da ne ti se diga da svrsuvas prerano ...i sve e toa ok na sve se naoga lek. Ali ova tvoevo pokazuva sebicna drskost. Ti kolku cesto ocekuvas da svrsis? Sakas sekoj pat koa ebes da svrsuvas ili ednas mesecno?

Ima nekoi devojki potesko svrsuvaat ali ne bidi pizda. Sekoj pat koa ke ti legne zena u krevet moras da ja doneses do orgazam inace dzabe ti e se. Ako ne moze da svrsi posle a ti veke ne mozes da ebes ke igras so prsite ke naucis anatomija malce. Pa ke i zboris ke i pravis se sto mozes. Najefikasen nacin so takvi devojki ke ja piknes glavata kaj nea megu noze i nema iskacanje dodeka ne zavrsis rabota. A toa ako samo mazot treba da uziva u sex go imas uste u iran ,saudiska arabija, nigerija... so takov sklop tamu
 
Член од
22 септември 2015
Мислења
170
Поени од реакции
65
Чаре да издржам подолго ? континуирано мастурбирање не помага, алкохол ЈОК, премногу е топла, тесна и влажна долу. УПМ.
 
Член од
9 јули 2016
Мислења
129
Поени од реакции
52
Многу лошо што свршуваш пребрзо. Можеби подобро е да се концентрираш на клитичот на женската. Помази го, помеси и ги цицињата, бакни ја.
 
U

Unspecified

Гостин
Малку пенисот ми е на лево во ерекција кога е и се случува да почувствувам да опаѓа во некои пози, како Bustle позата кога жената е одозгора. Не чувствувам болка, има пенетрација, дали е тоа што мислам во главата дали ќе опадне вака оти е малку накривен на левата страна или имам проблеми со накривеноста.
 
Член од
22 септември 2015
Мислења
170
Поени од реакции
65
Малку пенисот ми е на лево во ерекција кога е и се случува да почувствувам да опаѓа во некои пози, како Bustle позата кога жената е одозгора. Не чувствувам болка, има пенетрација, дали е тоа што мислам во главата дали ќе опадне вака оти е малку накривен на левата страна или имам проблеми со накривеноста.
Од дркање :D
 
Член од
9 јули 2016
Мислења
129
Поени од реакции
52
Малку пенисот ми е на лево во ерекција кога е и се случува да почувствувам да опаѓа во некои пози, како Bustle позата кога жената е одозгора. Не чувствувам болка, има пенетрација, дали е тоа што мислам во главата дали ќе опадне вака оти е малку накривен на левата страна или имам проблеми со накривеноста.
Скоро да нема прав кур, правите се исклучоци. Курот е лична карта на мажот исто како отисоците на прстите, очите и папокот. Проблемот не е во закривеноста на твојата алатка, дури и поволно е да имаш закривен кур заради доспевање на Г-точката, туку во тоа што премногу мастурбираш. Пречестото мастурбирање може да биде штетно од две причини: физиолошка, по мастурбирање доаѓа до кочница на следната ејакулација во одреден период, психичка, се губи желбата за секс со лицето поради тоа што доаѓа до пренадразднување. Би ти препорачал да експериментираш повеќе со женската, во една друга поза, потоа предигра како што реков, клиторисот да го мазиш, а потоа ако и тоа не помогне да одиш во аптека и да земеш вијагра. Друго чаре за тебе не гледам.
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
2
Поени од реакции
0
Zdravo mi treba sovet. Idev so decko godina i tri meseci ama nemavme odnosii bidejki ne se osekjav spremna, no mi imase stavano prst no niednas mi nemase poteceno krv a segasniot decko ne mi veruva deka ne sum skinata bidejki cel prst mi vlagal dali e mozno da sum skinata?
 
Последно уредено:
Член од
21 јули 2014
Мислења
549
Поени од реакции
544
Zdravo mi treba sovet. Idev so decko godina i tri meseci ama nemavme odnosii bidejki ne se osekjav spremna, no mi imase stavano prst no niednas mi nemase poteceno krv a segasniot decko ne mi veruva deka ne sum skinata bidejki cel prst mi vlagal dali e mozno da sum skinata?
анално не пробавте?
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
Zdravo mi treba sovet. Idev so decko godina i tri meseci ama nemavme odnosii bidejki ne se osekjav spremna, no mi imase stavano prst no niednas mi nemase poteceno krv a segasniot decko ne mi veruva deka ne sum skinata bidejki cel prst mi vlagal dali e mozno da sum skinata?
Можно е а и не мора да значи.Само гинеколог ке може да утврди а овде на форумов ако сакаш сеири да читаш , потпрашај уште нешто;)
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
2
Поени од реакции
0
анално не пробавте?
Ne niso bukvalno i on ne bese spremen nitu jas[DOUBLEPOST=1469035374][/DOUBLEPOST]
Можно е а и не мора да значи.Само гинеколог ке може да утврди а овде на форумов ако сакаш сеири да читаш , потпрашај уште нешто;)
Pa ako otidam togash moite doma bi doznale, vo sekoj slucaj fala
 
Член од
24 април 2010
Мислења
1.248
Поени од реакции
1.752
Zdravo mi treba sovet. Idev so decko godina i tri meseci ama nemavme odnosii bidejki ne se osekjav spremna, no mi imase stavano prst no niednas mi nemase poteceno krv a segasniot decko ne mi veruva deka ne sum skinata bidejki cel prst mi vlagal dali e mozno da sum skinata?
Ќе мора да дојш да те пробам иначе вака без проба не се утврдува ништо, резултати од анализите , одма на лице место.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom