MADRIDISTA
8 октомври 2008
3.334
1.892
ako karlo mu dade free pozicija na terenot na bale pa I na ronaldo kojnveke ja ima donekade, so rotacii ke bidat strasninu napad. Ama on e kako konj koa mj zakacat da jade vrekja, desno krilo I stoj tam, iako I vrekjata e prazna.

62.969
Дечките шо сакаа да го тепат на Бејл,ќе го јадат на големо,и од клубот и од дисциплинските комисии таму..
пази,и комуникадо официјал има за тоа

БЕЈЛ=МИЈАЛКОВ!!!!
Кој не би заштитувал 100 милионска инвестиција ... :P

18 мај 2008
7.561
17.594
Абе нека го прекршат од ќотек маму му јебем.
Роналдо, Зидан, Икер ги свиреле за овој мрсулов ќе се потресуваме

iggo_s

.. sangre blanca en mis venas!
30 јуни 2009
1.389
1.077
Моментот кога на Бејл при еден корнер пред крајот на првото полувреме топката му падна пред нозе негде околу пеналот и ја шутна го промаши цел ебан гол за 1-2 метри :facepalm:

5 мин и 31 секунда :facepalm::facepalm::facepalm:

Drettica

12.625
14.931
До крај во Ла Лига само темпирање на формата за двомечот со Атлетико. Плус очекувам Хесе да добива минутажа кога веќе се е решено за да биде достојна замена да не му го кршат Р8мичето :(