Фан Клуб: Шкендија

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Toni vie so transferite zavrsivte :D ?
Не знам, мислам дека да, но којзнае може да има некое изденадување.
Бесарт Ибраими го договоривме, но чекаше да види од надвор дали ќе има понуда и ете отиде во кипарски Ермис.
 
B

Beck's

Гостин
Ваква недициплина во тимот немало никогаш, ни еба мајката ќелавиот заедно со оние кој го држат сеуште во клубот
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Едноставно тренерот ја има изгубено контролата врз тимот, како да игра плејстејшн им ги менува местата на играчите.
По се изгледа ќе добие отказ, а за негов наследник се зборува дека ќе биде Жикица Тасевски, кој бил присутен на мечот против Ренова.
 
B

Beck's

Гостин
Едноставно тренерот ја има изгубено контролата врз тимот, како да игра плејстејшн им ги менува местата на играчите.
По се изгледа ќе добие отказ, а за негов наследник се зборува дека ќе биде Жикица Тасевски, кој бил присутен на мечот против Ренова.
Ние викаме, иде Јонуз доаѓа Домуз
 

te-ultra

ILLYRIAN
Член од
17 октомври 2011
Мислења
1.930
Поени од реакции
1.100
Šačiri e Murinjo za site drugi treneri vo ligata.ama klanovite ne mu dozvolija da go naznacat kako trener.So Ferenčina ocekuvav vakov nastap i pristap,voopsto ne se cudam
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.186
Поени од реакции
16.054
.По се изгледа ќе добие отказ, а за негов наследник се зборува дека ќе биде Жикица Тасевски, кој бил присутен на мечот против Ренова.
E со него џам има да свиткате :D
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Ау не убија со тренерски имиња, Роберт Просинечки, Бобан Бабунски, Мирсад Јонуз, Жикица Тасевски, Шкелќим Муча, Аљоша Асановиќ...
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.823
Поени од реакции
6.346
Škendija? Ma dajte ljudi, nemojte me j...ti s tim! Ja sam na moru, nemam pojma o čemu se tu radi, kratko je Prosinečki rekao Mozzart Sportu.


Хехех Жути што вика за вас :D
Ау не убија со тренерски имиња, Роберт Просинечки, Бобан Бабунски, Мирсад Јонуз, Жикица Тасевски, Шкелќим Муча, Аљоша Асановиќ...
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
Škendija? Ma dajte ljudi, nemojte me j...ti s tim! Ja sam na moru, nemam pojma o čemu se tu radi, kratko je Prosinečki rekao Mozzart Sportu.


Хехех Жути што вика за вас :D
На ова изјава може да се верува толку колку што може да се верува на шпекулациите дека Жути доаѓа кај нас.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom