Serie A 2014/2015

Кој да ја отвори новата тема?


  • Вкупно гласачи
    96
Статус
Затворена за нови мислења.

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
Келнерот го сакал Фелаини на позајмица, не ме чуди ништо од човекот што сакаше да го продаде Чаби за да собере пари за Герет Бери :D
 
Член од
8 јуни 2007
Мислења
6.102
Поени од реакции
12.199
Нормално, традиционално гласав за Фиорентина. Се надевам дека гласот ќе биде оправдан. Иако не ми се верува дека Фиорентина може нешто повеќе во ова село без кучиња лига. :D
 

_predator_

Студент\Џаболебар
Член од
17 декември 2012
Мислења
2.254
Поени од реакции
2.461
Келнерот го сакал Фелаини на позајмица, не ме чуди ништо од човекот што го продаде Чаби за да собере пари за Герет Бери :D
За на крај да остане без двајцата :D
Одувек знале чудни трансфери да прави крофната.
 
Член од
14 декември 2013
Мислења
4.157
Поени од реакции
10.994
И ваму имало финти :)
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.088
Поени од реакции
8.138
Каде каде подобра лига него Ла Лига.

Некој нека постира за 13/14 од ТВ права кој колку кркал кеш.
 

Cruise

Ja sam taj iz Cadjavice
Член од
1 јануари 2013
Мислења
2.038
Поени од реакции
940



Инаку @Cruise пред да почнеш да го дрвиш за Јувентус, те молам тргни го ФИАТ од аватарот :свиркам:
Не драпај и ти..Знам дека ФИАТ е во сопственост на Ањели фамилијата,а тие се газди на Јувентус..Инаку сум навивач на Реал Мадрид..
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.291
Поени од реакции
15.508
Ај линк до официјалните трансфери некој нека стави до сега на сите клубови од Италија.
 
Член од
12 март 2013
Мислења
757
Поени од реакции
1.196
Нормално, традиционално гласав за Фиорентина. Се надевам дека гласот ќе биде оправдан. Иако не ми се верува дека Фиорентина може нешто повеќе во ова село без кучиња лига. :D
зш да не? :)
Лани добро се држевме без Гомез скоро цела сезона,Роси само пола одигра...да не утнеше оној шупекон Иличич у 85 мин. у финалето ќе можевме купот да го земеме,али тоа е
годинава и покрај тоа што немаме звучни засилувања мислам дека ќе бидеме поконкурентни од лани,ако не го дадеме Квадрадо тимот горе доле ќе биде истиот од лани,значи воигран,што е добра работа и ако ги послужи здравјето Гомез и Роси топ ќе бидеме у напад
а голема надеж имам у Бернардески,ептен ми се допадна тоа што го видов од него на пријателскиве,плус самодоверба има на ниво (y)
 

chipicaoo

unknown
Член од
11 септември 2011
Мислења
763
Поени од реакции
873
Не знаеше шо да вратиш па за неправилно напишан збор се фати :D, душичка мори ти, сега оди погоре на товјот пост пушти го џокерот кај шо шлука и погледај го 15тина секунди, ако не ти текни зошто пушти го пак.
:tapp:
 
Член од
22 јануари 2005
Мислења
1.644
Поени од реакции
1.677
Милан пуштиле понуда за Адриен Рабио од ПСЖ.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom