Warlords of Draenor - Нова експанзија за ВоВ

Член од
14 јануари 2011
Мислења
262
Поени од реакции
97
Си фармаш голд, трејдаш со кинези за гејмкард шо имаат официјални продавници за продавање и купување голд.Така плаќам веќе 6-7 години.
Можеш некако да ме упатиш ? Стварно незнам што да правам и така со голдот, имам околу 100 000, болје да го трошам на гејм карти.
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Можеш некако да ме упатиш ? Стварно незнам што да правам и така со голдот, имам околу 100 000, болје да го трошам на гејм карти.
Toa ti se dosta meseci igranje .
 
Член од
28 декември 2011
Мислења
4.371
Поени од реакции
6.207
Можеш некако да ме упатиш ? Стварно незнам што да правам и така со голдот, имам околу 100 000, болје да го трошам на гејм карти.
Купи Vial of the Sands за тебе и женската. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom