Warlords of Draenor - Нова експанзија за ВоВ

Член од
26 ноември 2012
Мислења
76
Поени од реакции
63
Треба subscription за бетата да можеш да ја играш?
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.094
Поени од реакции
9.016
Треба subscription за бетата да можеш да ја играш?
Не. Треба да имаш среќа да добиеш бета покана. Или да бидеш стример, да имаш Youtube канал или друг медиум со доста следбеници, овие добиваат бета скоро сигурно.

За 3 недели излегува играта, не се исплати замарање со бета моментално.
 

LBJ

Член од
28 март 2012
Мислења
259
Поени од реакции
166
Иначе МоП ви е free сега , јас купив 2 месеци време пред недела , за 12 саати 85-90 , уште у првата зона , многу се намалени левели каповите за лвл 90.
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.094
Поени од реакции
9.016
7 дена имате гратис за сите неактивни акаунти. Поздрав
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
7 дена имате гратис за сите неактивни акаунти. Поздрав
znaci koa ke ubacam kodot od draenor ke lapam 7 dena gratis?top togas posle toa ke produzam subscription odma...inace preorder si rezervirav za u jugoton desavkata so ke bide
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.094
Поени од реакции
9.016
Испадна дека не било за сите туку пуштиле на одредени акаунти 7 дена гратис проба на новиот пач. Извинете за дезинформација.

@Kocka не е поврзано со кодот од WoD. Уште 5 дена остануваат и завршува промоцијата. Има инфо на MMO-Champion, стиснете на линкот кој ве носи дирекно до активацијата (доколку вашиот акаунт е маркиран). Не стига e-mail ниту пак на акаунтот пишува нешто, барем во мојот случај беше така. Да не видев на MMO-Champion вчера немаше да знам.
 

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
Испадна дека не било за сите туку пуштиле на одредени акаунти 7 дена гратис проба на новиот пач. Извинете за дезинформација.

@Kocka не е поврзано со кодот од WoD. Уште 5 дена остануваат и завршува промоцијата. Има инфо на MMO-Champion, стиснете на линкот кој ве носи дирекно до активацијата (доколку вашиот акаунт е маркиран). Не стига e-mail ниту пак на акаунтот пишува нешто, барем во мојот случај беше така. Да не видев на MMO-Champion вчера немаше да знам.
nema veze dobro ke dojdea 7 gratis dena ali ne menja mn
 
Член од
14 јануари 2011
Мислења
262
Поени од реакции
97
И јас го добив овој маил, моментално си играм 7 дена гага. Се заразив пак, а шубе ми е да дадам 50 евра да ја купам новата експанзија + суб...:(
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.094
Поени од реакции
9.016
Да комплетно неигриво е моментално, но ќе се среди. После толку години искуство пак не научија да контролираат surge на играчи на пуштање експанзија.

Од она што можев малку да поиграм можам да кажам дека визуелно е многу напредната играта и арт тимот се надминал себеси. Квестовите се исти убиј 10 од ова, 10 од она, спасиј го овој оној итн. Но многу поубаво се имплементирани главните играчи (NPC) и подобрен им е storyteĺling-от. Има повеќе синематици низ левелирањето што го подига оној role-play филинг.

Гарнизонот е исто интересен додаток и осеќам дека многу време ќе поминам во него правеќи најбезвезни работи.

Мислам дека е одлично време за нови играчи и за луѓе кои престанале после TBC/Wrath. На нив се ќе им биде ново, различно и интересно. За остатанатите што поминале низ сите експанзии и пачеви е сепак more of the same, што и не е лошо со оглед дека се работи за експанзија а не нова игра.[DOUBLEPOST=1415943466][/DOUBLEPOST]:pos:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom