VIDATOX капки, лек против рак

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.255
Контактирав со болницата која се занимава со лечење на рак во Канада (торонто), со помош на ДЦА Дихлороацетат. Ми го испратија протоколот кои се условите, начинот и цената на лечење. Кој е заинтересиран еве.
 

Attachments

Член од
18 април 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Zdravo jas gi nabaviv kapkite preku eden prijatel od kanada dali moze da se koristat za vreme na hemoterapijata kako e nacinot na doziranje
 

Kajgana Shop

На врв Bottom