Twitter (официјална тема)

H

Hip.Hop_MKD

Гостин
Дали имате опција за поставување на твитови преку SMS на мрежата на VIP и доколку има како да ја активирам услугата воедно ако може и цената +ДДВ? Нема врска марката на телефон, ама еве да пишам Nokia N80, бројот е на Пост-Паид.P.S. Видов нема тема за помош околу Twitter, па еве ако не проблем нека седи. :)
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
Има ли на ова опција да не ти идат пораки додека си On-Line пред PC? Знам дека на FaceBook има овде не може да најдам? И некој ако знае за Nokia N80 Twitter апликацијата.
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.205
Поени од реакции
1.238
Ај ако не го мрзи некого, нека објасни како се ракува со ова твитеров, се регистрирав све тоа само да следам знам друго ништо ;(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom