The Sopranos

Член од
17 август 2011
Мислења
8.727
Поени од реакции
15.102
После долго време го изглеав овој филмот, светците. Ја очекував да е просечен или лош, соодветно на 6 ратинг за имбд. Ама не очекував срање од овој размер. Као успеале приказнава со нигерите да ја убацат тука, ничим изазвано.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
15.125
Поени од реакции
36.880
После долго време го изглеав овој филмот, светците. Ја очекував да е просечен или лош, соодветно на 6 ратинг за имбд. Ама не очекував срање од овој размер. Као успеале приказнава со нигерите да ја убацат тука, ничим изазвано.
Дејвид Чејс наводно ги имал во глава двете сценарија, и тоа за немирите во Њуарк(приказната за нигерите) и за Дики Молтисанти како одделни прокти, ама после карантините, кога Сопранови доживува препород меѓу публиката, плус неговата невидена алчонст за пари, нешто и Џејмс Гандолфини го има кажано за него, најверојатно фаќа и набрзина го склопува ова недифинирано ѓубре од филм за да искешира што побрзо на бранот и новостекнатата публика.
Воочливо е дека чист moneygrab.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom