SUN PROJECT Live by Digital Dance @ Саем - 24.10.2009

Satellite

Digital Dance DJ
Член од
25 декември 2007
Мислења
321
Поени од реакции
115
I poradi baranje na ogromen broj na lugje :
Naskoro povekje info sto kako :D

Pozdrav do site i se gledame na Greatest Hits 4
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.088
Поени од реакции
5.722
Не да не се пропушта :vozbud::vozbud::vozbud:. Цената не би требало да ми е пречка да не идам, ама се надевам нема да биде како на Infected Mushroom што беше :smir:.
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Цапе дај бе не ме јеби... не ти веруем... :)))))) Ај да преспијам па ќе видам пак дали постои темава... :)
 
Член од
14 септември 2007
Мислења
108
Поени од реакции
2
:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: аааааааааа.....не ми се веруваааааааааа......леееј....да сум сонувал немало да помислам дека тука ке дојдат.....леееј браво луѓе за ова....
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
1.433
Поени од реакции
341
Охх конечно Сун Проџект.
Нeкако имав претчуство дека ке ги донесат. :pos:
Незнам како. :vozbud:
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Прати ми есемес штом ќе се разбудам, да бидам сигурен дека е вистина да знам.
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.452
Поени од реакции
19.679
Аууу ги немам нозете што ги имав последен пат кога беа 2001-02-03 :raz::raz::raz::star::star::star: ама сакам да одам. Бачковача ќе се договориме за ова.
 
Член од
20 јули 2009
Мислења
21
Поени од реакции
1
toa se cekase,konecno najdobriot sostav.Ufff ovaa informacija me otrezni sabajlecki za 10 sec
Bravo Digital Dance
ajde kazujte cena
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
За цена прогнозирам од 400-600 денара. Ма да и поише да е идемо... али битно до 600 ќе варира. :)
 
Член од
27 март 2007
Мислења
584
Поени од реакции
37
Иако забегав по форест и дарк музика последниве 5-6 месеци сан проџект ми беа омилен бенд коа почнуев со трансоите така да ке ги испоштуем и ке пројдам :)
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
И сепак цена по 300 денара во предпродаја во Југотон. На врата стандард 500 гарант. :)

Идемо рекордс. :vozbud: Can't wait....
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.576
Поени од реакции
10.758
Браво браво, само не иде истата публика ко во 2004та (автоматски вајб мајб трајб нема) :icon_lol: а и стилот им е малце по бљувотина сега...добар провод како и да е.
 

Satellite

Digital Dance DJ
Член од
25 декември 2007
Мислења
321
Поени од реакции
115
OK people, full info, full flyer :D
Se gleame prvo na Greatest 4ka pa posle na diveenje na momcive :D

Pozdrav do site :helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom