SOTW Натпревар #22 [Гласање]

 • Креатор на темата BrunoFresh
 • Време на започнување

SOTW #22

 • Goxyto

  Гласови: 2 7,1%
 • sumar4e

  Гласови: 9 32,1%
 • VictorDi

  Гласови: 4 14,3%
 • Justinijan|

  Гласови: 13 46,4%

 • Вкупно гласачи
  28
 • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
B

BrunoFresh

Гостин
Тема : Супер Херои


Goxyto


sumar4e

VictorDi

Justinijan|


Гласањето трае до : 26.08.12 ( недела )
Коментари тука
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.592
Поени од реакции
2.535
^ Спајдермен е пајак, не е супер херој!

Дисквалификација за учесниците мољим. :LOL:
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom