Seavus академија за CLOUDOPS NETWORK ENGINEER

Член од
17 август 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Дали некој посетувал курс за CLOUDOPS NETWORK ENGINEER или било кој друг( SECURITY SPECIALIST,web developer или некој друг курс поврзан со програмирање) во Seavus?
Дали сте задоволни од курсот , дали вреди или некој предлог за курс во друга академија (пример Semos) ?
Јас сега ќе бидам 4та година на ФЕИТ (телекомуникации) и сакам да се запишам на курсов еве линк https://www.sedc.mk/academy/academy-for-computer-networks/cloudops-network-engineer/
Секоја информација е добродојдена.
 
На врв Bottom