Samsung Galaxy S9/S9+ [Помош/Информации/Прашања/Новости]

  • Креатор на темата Trajce Vasilev
  • Време на започнување
Член од
1 јуни 2011
Мислења
22.880
Поени од реакции
34.457
Цената на P20 и P20+ се очекува да биде од 650 до 800 евра и толку пари не вреди да се даваат за Huawei.


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 

Македонеро

Домаќин
Член од
15 декември 2008
Мислења
3.134
Поени од реакции
1.383
Цената на P20 и P20+ се очекува да биде од 650 до 800 евра и толку пари не вреди да се даваат за Huawei.


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
А колку ке биде цената на С9/С9+ кога ке искочи?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
10.615
Поени од реакции
10.722

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
17.172
Поени од реакции
15.935
пола од цената е само дека е брендот самсунг с9 не дека вреди телефонот толку, преценета ствар за тие што ги чеша џебот и сакаат цело време да носат најнов и најскап уред.
Kои телефони со конкуренти во андроид светот на S8?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
10.615
Поени од реакции
10.722
Kои телефони со конкуренти во андроид светот на S8?
било кое шаоми би го земал до кај 16к пред с9 дури и кога би имал 900 евра или колку и да е. Све над 300 евра за мобилен е нонсенс. За таа разлика од 600 евра добиваш многу малце.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
17.172
Поени од реакции
15.935
било кое шаоми би го земал до кај 16к пред с9 дури и кога би имал 900 евра или колку и да е. Све над 300 евра за мобилен е нонсенс. За таа разлика од 600 евра добиваш многу малце.
Не те прашав тоа?
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
22.880
Поени од реакции
34.457
А колку ке биде цената на С9/С9+ кога ке искочи?
Околу 900 евра од старт после неколку месеци ќе падне на 700-750 евра.
Кога веќе се дава над 600 евра подобро на некој модел од Самсунг, ама вие си знаете.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
На врв Bottom