PREKUOKEAN.INFO

The_Freelancer

Хиперактивен интелект
Член од
7 октомври 2008
Мислења
438
Поени од реакции
16
Ovaa tema ja otvoriv da diskutirame ako megju clenovite na forumov nekoj nekogas apliciral za rabota preku ovaa firma za posreduvanje i koi bile negovite/nejzinite iskustva so rabotata. Vo posledno vreme razmisluvam da apliciram, ama kako i sekogas, skepticen sum zatoa so sekogas ima raboti koi ne ti gi kazuvaat, a koi ke gi doznaes na kraj sam :(. Koj so ima da pridonese na temava, dobredojden/a e.
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Не ни помислувај да фрлиш пари за апликација, жива превара е, познавам луѓе што аплицираа и потоа ништо не се деси.
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
39
Поени од реакции
0
Никако немојте да паѓате на такви дубари познавам милион луѓе што се изгореле а истото важи и за шиење мечиња дома, за нафтени платформи само лажат ке ја платиш услугата како демек ке добиеш апликации за работа од америчка фирма некоја си непостоечка ке ги пополниш апликациите ке ги пратиш и ништо со тоа што нашиве се оградуваат демек ние услугата ја направивме ти ги доби апликациите за нив беа парите а сеа демек они што не те примаат немаме ние ништо тука
 
D

DeviL_32`

Гостин
Треба нешто да се превземе во врска со овој сајт...Познавам неколку луѓе кои се изгориле за една проклета факена апликација...Ви препорачувам да не аплицирате на оваа страна
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Хахаха каква далавера еј! Алал да им е. Само напред, нека сечат наивковци :)
 
Член од
9 ноември 2007
Мислења
9.327
Поени од реакции
1.334
:pos2::pos2:Да побрзам и ја да отворам ваков сајт....додека не пресушиле наивните будали:vozbud:
 

Vuki-Viola-Fan

Solo Fiorentina
Член од
18 мај 2008
Мислења
3.502
Поени од реакции
680
Самиот сајт чим ќе го погледнеш станува сумљив!Баталете глупости!Кој аплицира преку жиро сметка???Ццццц...мафија
 

cYb3rc0re

~ место за реклама
Член од
3 мај 2005
Мислења
914
Поени од реакции
170
1480 денари за да ти пратат апликација :) Доволно само 4 во месецот за да си извади пристојна пара некој.:uvo:
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
66
Поени од реакции
4
Жива превара немој некој да се зафркнел да се зафати со тоа.
:nenene::nenene::nenene::nenene:
 
Член од
6 мај 2010
Мислења
189
Поени од реакции
15
a ima nekoj vistinski sajt ili ne

kikser[g.p];1947706 напиша:
Жива превара немој некој да се зафркнел да се зафати со тоа.
:nenene::nenene::nenene::nenene:
vo vrska so rabota vo domasni uslovi
 

Kajgana Shop

На врв Bottom