Prasanje za internet...

Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Prvo izvinete sto pisuvam vaka na drug lap top sum,nemam makedonski podrska i kradam internet,imam tri prasanja
Kaj mene ne se pojavuva mojata konekcija,mreza,pokazuva kako internetot da mi e isklucen od struja a ne mi e,go plativ pred nekoj den internetot
Vtoro prasanje dali ste na blizoo?? Dali nemavte internet?? i dali nemate seuste??
Treto prasanje kaj konecijata mi se pojavuva edno znakce kako snegulka sto znaci toa??Toa znakce e dole desno kaj sto e saatot,datumot
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.707
Поени од реакции
6.824
Prvo izvinete sto pisuvam vaka na drug lap top sum,nemam makedonski podrska i kradam internet,imam tri prasanja
Kaj mene ne se pojavuva mojata konekcija,mreza,pokazuva kako internetot da mi e isklucen od struja a ne mi e,go plativ pred nekoj den internetot
Vtoro prasanje dali ste na blizoo?? Dali nemavte internet?? i dali nemate seuste??
Treto prasanje kaj konecijata mi se pojavuva edno znakce kako snegulka sto znaci toa??Toa znakce e dole desno kaj sto e saatot,datumot
Третото прашање те враќа на првото: дека од некоја причина немаш интернет
 
Член од
28 декември 2011
Мислења
4.371
Поени од реакции
6.207
Prvo izvinete sto pisuvam vaka na drug lap top sum,nemam makedonski podrska i kradam internet,imam tri prasanja
Kaj mene ne se pojavuva mojata konekcija,mreza,pokazuva kako internetot da mi e isklucen od struja a ne mi e,go plativ pred nekoj den internetot
Vtoro prasanje dali ste na blizoo?? Dali nemavte internet?? i dali nemate seuste??
Treto prasanje kaj konecijata mi se pojavuva edno znakce kako snegulka sto znaci toa??Toa znakce e dole desno kaj sto e saatot,datumot
Aj sto mi go krades srceto pa i internet si pocnala da krades :(
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Место да отвараш глупи теми, зошто едноставно не им се јавиш ? ќе дојдат ќе го решат проблемот.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.629
Поени од реакции
34.888
Место да отвараш глупи теми, зошто едноставно не им се јавиш ? ќе дојдат ќе го решат проблемот.
Не бива таа работа, таа да му брка работа на комшијата цкцк, не тоа не, гледаш кради интернет инчуле, хакериште стана дасиби бесната.
 

Dr. Wish

Outstanding Сasual Dating Authentic Maidens
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.393
Поени од реакции
2.794
Јави им се на Вип и објасни им што е проблемот. Ако неможе да се реши ќе дојдат и ќе го средат. Позивен број на Вип е 077/1234 и ќе стиснеш 2 на телефон, па пак 2 па 1. И ќе зачекаш едно 4-5 минути ако не и повеќе.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom