Nudes (интимни фотографии / Јавна соба)

Член од
17 август 2009
Мислења
1.660
Поени од реакции
1.427
Не се криви девојчињата,како може некоја мајка на 30 години која и самата не се изградила како личност,со дунда стигнала до работа добро платена и луксузен автомобил да ја воспита ќерка и и да ја изведе на вистинскиот пат?
Потпуно тачно.
Ама и подолга е темата да не филозофирам сеа, има и други зашта.
Има мн Ок родители па децата мушки/женски да се погодат природно инспирирани -бесни. Има што некои ги држат па ептен строго, па кога ќе дојдат до "слобода", студирање на страна, ескурзии, осамостојувања над 20 год и прават мн понеобични и радикални ствари.
Плус со инстаграмов женскине гледаат врснички шо идат по Дубаи, Бали кај ти не, а нивните немаат да им дадат ни до Охрид да идат... па како и ја така и како до пари ?
Има и мн самоуверени јаки женски шо потпуно свесно и легитимно заработуваат со своето тело и лепота.
Свашта има :)
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
6.742
Поени од реакции
3.919
Не се криви девојчињата,како може некоја мајка на 30 години која и самата не се изградила како личност,со дунда стигнала до работа добро платена и луксузен автомобил да ја воспита ќерка и и да ја изведе на вистинскиот пат?
Наќо душо, везе немаш!!!
Каде се татковците бе душичко, па тие деца од небо не паднале???
Таткото е столб на фамилијата, но бидејќи одамна тој столб е трул, вината е во вас, мажите.
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
7.555
Поени од реакции
6.674
Наќо душо, везе немаш!!!
Каде се татковците бе душичко, па тие деца од небо не паднале???
Таткото е столб на фамилијата, но бидејќи одамна тој столб е трул, вината е во вас, мажите.
Извини ама, ти убаво знаеш дека за тие што зборува Наќо, не се врзани за одреден маж. Кизнај кој е таткото, тој што е моментално со неа е само спонзор, а тој нејќе да чуе татко да се прави.
 

AAbrat

*******
Член од
28 октомври 2015
Мислења
419
Поени од реакции
564
Многу ги жалите девојчината малолетни биле. Па барем дур бев во групата глеав средношколци си праќаат слики од свои врснички. Оваа или онаа имала боље тело. Да не е човечки од секое машко да препраќа слики пратени во ПОВЕРЕЊЕ од својата (бивша) партнерка на другари.
Ама пак овие девојчињава на 15-16 години што имаат односи со ПОЛА генерација и се сликаат кај што пружаат орален секс ВООПШТО не се за жалење.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
23.231
Поени од реакции
36.092
Браво прв пат виде гола женска. Колку само се израдува дека има голи жени насекаде. :D

Драстична казна треба за тој што ја направил групата, да плати за сите 7000+ дркаџии и манијачишта.
Се скарал со женската и неизживеаниот сељак оп праќа нејзини интимни слики, а женските бе на 15-16 години што на секој втор праќаат такви слики и немаат никаква самопочит и воспитување, дека внимание не се привлекува со праќање такви слики и дека постојат говеда кои тоа ќе го искористат. Па еве и да има пратено на партнерот тоа е направено од доверба и тој да ја види само, а не сељакот да ја покажува на сите.

Се што имале споделиле и после зошто некои не ве прифаќаат на фб и не ви даваат број.
Имаше пишано и една женска која во групата видела нејзина слика не гола, туку во тесна облека и истата била превземена од нејзиниот инстаграм, ете некој фраер и ја споделил во групата.
Споделени телефонски броеви и фб профили од женски, ептен малку фали некој да ти залепи етикета.

Овие од 40+ години што коментирале „ Дајте нешто помладо“ , којзнае од кога немаат ебено не знам не помислуваат дека може таму да си ја видат ќерка, братучетка или сестра?

Сега женските нека направат група „ Избор за маж со најмало куре“
Може овие што им е интересна групата и се радуваа на голите женски ќе си го видат курето. :icon_lol:
 
Член од
17 август 2009
Мислења
1.660
Поени од реакции
1.427
Ti si nekoe zensko izgleda
Или е женско, или некој "јак" Јебо :ROFLMAO:
Автоматски споено мислење:

Пошо најјебо муабет е . Еее уште ли глеате/ до коа ќе глеате порки бе?
А го љуштат ко луди :D
 
Член од
17 јануари 2020
Мислења
4
Поени од реакции
5
Извини ама, ти убаво знаеш дека за тие што зборува Наќо, не се врзани за одреден маж. Кизнај кој е таткото, тој што е моментално со неа е само спонзор, а тој нејќе да чуе татко да се прави.
Татковците се во групата го љуштат за сите пари :vozbud::drk::drk:

да не излезе сега некоја група со слики од курови, да не се одмаздуваат жените :pos::pos:
 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
20.585
Поени од реакции
53.059
Ај МВР знаеме дека се неспособни, али кога ќе го додадеш фактот дека Телеграм е руска апликација која јако ги штити личните податоци на корисниците ондак пиши пропало...

Тој малолетникот/манијакот има и повеќе од добра причина зошто таа група ја направил на Телеграм, а не на Вибер, Инста, ФБ... Нажалост
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
12.479
Поени од реакции
19.323
Па еве и да има пратено на партнерот тоа е направено од доверба и тој да ја види само, а не сељакот да ја покажува на сите.
Ма каква црна доверба за голи слики на таа возраст? Колку остануваат со истиот партнер?
Не ги бранам овие што постираат, нормално не значи дека ако раскинале готово сеа мора секаде да постираат ама better safe than sorry.
Се е до родителите дома кои или не се замараат или им е незгодно да имаат незгоден муабет.
 

Наќо Скопски

Lancia Delta HF integrale
Член од
3 април 2017
Мислења
5.708
Поени од реакции
13.387
Ма каква црна доверба за голи слики на таа возраст? Колку остануваат со истиот партнер?
Не ги бранам овие што постираат, нормално не значи дека ако раскинале готово сеа мора секаде да постираат ама better safe than sorry.
Се е до родителите дома кои или не се замараат или им е незгодно да имаат незгоден муабет.
Ти навистина мисиш дека за дечковците се сликаат?
 
На врв Bottom