Nudes (интимни фотографии / Јавна соба)

Член од
17 август 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
1.176
Gnasni i odvratni ste site sho ste vo grupata.
Не сум у групата :)
Ама не сум ни да се забрани нешто што некој своеволно го праел, а можда и притоа заработувал од тоа...

А гнасна е дволичноста.
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
566
Поени од реакции
201

Се зачлениле во групата а не си ги сокриле телефонските броеви? o_O
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
79.990
Поени од реакции
174.955

Се зачлениле во групата а не си ги сокриле телефонските броеви? o_O
Политичари, бизнисмени и манијаци, тие се тие категории народ цицка во живо што немаат видено.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
79.990
Поени од реакции
174.955
Hahahahah zashto tolkav skandal ispadna hahahha

Sent from my BBB100-2 using Tapatalk
Haha e nz.

Да бевте било каде во ЕУ сега ќе свиревте на клавир ама имате среќа што не сте. За жал поради вакви работие ни укинат и безвизен режим и после ќе биде е haahahaa zs????
 

Darling

uwu
Член од
5 јуни 2009
Мислења
7.569
Поени од реакции
11.000

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
79.990
Поени од реакции
174.955
Bidejki go mavate na maloletnicki tokmak eden.
Автоматски споено мислење:


Obrazlozi?
Гледам скриншот некој од нив пишал, ne ke ne uapsat site 7,000 hhhhh.

Си викаш, камо среќа за протест на воздухот да го мислеа тоа и да се збереа, ама не не не и после кога пишувам дека се што ни се случува ни е заслужено, хејтер ме прават.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
22.940
Поени од реакции
34.605
Ај барем знам кои од моите контакти се приклучија на Телеграм, откако излезе ова групата. :pos:
 

Наќо Скопски

Lancia Delta HF integrale
Член од
3 април 2017
Мислења
5.271
Поени од реакции
10.715
Проблемот е што 16-17 годишно девојче на денешно време е исто сексуално созреано како 30 годишна девојка од 90тите.И немој да мислите дека родителите не знаат што се дешава,ги гледаат полуголи сликани со натопурени гради и муцки и сматраат дека е така нормално.Внукот кога имаше 15 години цела недела кај него спиеше девојка му 13 годишно девојче.Фати ги татко и и мајка и,отепај ги на место
 
Член од
17 август 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
1.176
У ЕУ клавир ќе свиреле, сигурно. Најголеми перверзњаци се тие... читајте какви не закони предлагаат и носат. Скандинавија и Немцине поготово. И глеј те со Ајпштајн шо се дешава и со кого не соработувал од Клинтонци до синот на кралицата... па глеам поскапаа у затвори :ROFLMAO:
И за Боки се шпекулира дека у телефонот запленет имало информации поврзани со наши политичари и моќници за односи со малолетнички, ќе видиме дали ќе се заташка тоа. Ама битно децава, пубертетлииве ќе ги затварале шо глеале порки ...а од поштениве никој тука нема глеано нишо и све се е.ат поштено и поштено цициња фајќале, им фајќале

И да не се разбереме погрешно, ако се испод 16 год. и сликани гол/гола на сила, под закана,или присила (што не верувам ни 5% да се, ама може потенцијално и 100% да се) тоа е др работа. Не ги знам сликите и видеата ама чисто сумљам дека се испод 16 год и дека се расплакани по сликите и видеата.

А и дека праат пари, мушки/женски со тие live видеата, праат. И праат сегде не само у МК. Па после кога ќе им искочат низ нос тие пари, плачки и цимолења.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
79.990
Поени од реакции
174.955
У ЕУ клавир ќе свиреле, сигурно. Најголеми перверзњаци се тие... читајте какви не закони предлагаат и носат. Скандинавија и Немцине поготово. И глеј те со Ајпштајн шо се дешава и со кого не соработувал од Клинтонци до синот на кралицата... па глеам поскапаа у затвори
И за Боки се шпекулира дека у телефонот запленет имало информации поврзани со наши политичари и моќници за односи со малолетнички, ќе видиме дали ќе се заташка тоа. Ама битно децава, пубертетлииве ќе ги затварале шо глеале порки ...а од поштениве никој тука нема глеано нишо и све се е.ат поштено и поштено цициња фајќале, им фајќале

И да не се разбереме погрешно, ако се испод 16 год. и сликани гол/гола на сила, под закана,или присила (што не верувам ни 5% да се, ама може потенцијално и 100% да се) тоа е др работа. Не ги знам сликите и видеата ама чисто сумљам дека се испод 16 год и дека се расплакани по сликите и видеата.

А и дека праат пари, мушки/женски со тие live видеата, праат. И праат сегде не само у МК. Па после кога ќе им искочат низ нос тие пари, плачки и цимолења.
Па баш зошто дечиштава се никој и ништо може да го јадат, секаде е така, затоа и пишав како што пишав.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
12.458
Поени од реакции
26.426
Site li 7000 ce ne apsat he,he,he.

Абе морони, не сите, ама тие десетици и колку и да се што ги објавиле сликите со разголени малолетнички, под услов МВР вистински да се посвети и да спроведе постапка како што треба, би им препорачал добри адвокати да си фатат.

Казна за детска порнографија е бааѓи висока, повеќе ќе им се исплатело на манијците да си ги заколеле бившите, подобро ќе поминеле отколку слики да им објавувале во јавност.

Нормално, пак ќе кажам, под услов МВР стварно да посвети внимание на случајов. А со оглед дека сега во МВР има паралени раководства кои и двете баш сакаат да се докажат дека ете се борат против криминалот и пороците, можно е баш овие напалени манијаци да бидат жртви на таа борба за докажување.
 
Член од
17 август 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
1.176
Па баш зошто дечиштава се никој и ништо може да го јадат, секаде е така, затоа и пишав како што пишав.
Да де, има логика и твоево дека баш они ќе го јадат. Ама реално, која правна држава сме ние ? смешка. Ни знаат да го процесуираат случајов ни бутур.
Па пак ќе кажам, како е дојдено до тие слики и видеа ? под присила, закана? не верувам, и ќе нема правен основ. Можда трговија со детска порнографија... ама пак мислам дека 5% се испод 16 год. Плус и на Веруш син му за истото го гонеа, па ништо се вадеше на некои правни дупки.
Нека му ја мислат едино уфуранине девојчиња, што шо све не праеле за да бидат ИН и за пари по нетон у светон :)

Малце им е она принамагањено на инста, голи утртени за лајкови, сакале поише да покажат... нека
 

Наќо Скопски

Lancia Delta HF integrale
Член од
3 април 2017
Мислења
5.271
Поени од реакции
10.715
Да де, има логика и твоево дека баш они ќе го јадат. Ама реално, која правна држава сме ние ? смешка. Ни знаат да го процесуираат случајов ни бутур.
Па пак ќе кажам, како е дојдено до тие слики и видеа ? под присила, закана? не верувам, и ќе нема правен основ. Можда трговија со детска порнографија... ама пак мислам дека 5% се испод 16 год. Плус и на Веруш син му за истото го гонеа, па ништо се вадеше на некои правни дупки.
Нека му ја мислат едино уфуранине девојчиња, што шо све не праеле за да бидат ИН и за пари по нетон у светон :)

Малце им е она принамагањено на инста, голи утртени за лајкови, сакале поише да покажат... нека
Не се криви девојчињата,како може некоја мајка на 30 години која и самата не се изградила како личност,со дунда стигнала до работа добро платена и луксузен автомобил да ја воспита ќерка и и да ја изведе на вистинскиот пат?
 
На врв Bottom