NEO домашен велосипед - ваши искуства?

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.898
Поени од реакции
36.480
Тргајќи од тоа дека марката му е НЕО, не би го купил. Се што ми е купено од НЕО се расипало за неколку месеци, па ајде на поправка........ сега незнам дали станува збор за неквалитет или баксуз сум во купување.

Иначе потешко и помалку калории се трошат (читај потешко се слабее) на ова. Јас би ти препорачал кога веќе купуваш да си земеш онаков орбитрек....... нешто подобро нема:)
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.898
Поени од реакции
36.480
Член од
4 октомври 2008
Мислења
4.014
Поени од реакции
1.245
Тргајќи од тоа дека марката му е НЕО, не би го купил. Се што ми е купено од НЕО се расипало за неколку месеци, па ајде на поправка........ сега незнам дали станува збор за неквалитет или баксуз сум во купување.
Јас од пак од NEO сум задоволен пособено во обзир ако ја земеш цената, имам дигитална кујнска вага (онаа во грами што мери) која ја користам буквално секојдневно веќе 3 години и ме служи одлично.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom