Kajgana Song Contest 198: Женско Име - Гласање

Kajgana Song Contest 198: Женско Име - Гласање


  • Вкупно гласачи
    38
  • Гласањето е завршено на .

Darklady

Модераторка
Член од
29 октомври 2011
Мислења
4.698
Поени од реакции
30.862
Дами и господа,

Време е за гласање.
Пријавени се 44 нумери, а се гласа за 5 песни до понеделник.
Во името на @Corvus, благодарност за учеството:pipi:
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom