Kajgana Song Contest #154 - ГЛАСАЊЕ

Kajgana Song Contest #154 - Најдобра изведба во живо


  • Вкупно гласачи
    27
  • Гласањето е завршено на .

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
22.414
Поени од реакции
50.204
Ќе ви земам некој саат од времето за пријавување и ќе ја отворам темава.
Тие што постираа повеќе песни, а не пишаа со која ќе учествуваат им ја пишав првата постирана.

Се гласа за 5 песни до среда ова време

@Dani

@Dumbledore

@Darklady

@Tyler Durden

@BilboBaggins

@macedon89

@RickyLFC9

@G@rfielD

@Kasabian

@grande-juve

@Riken

@Corvus

@Chiksy^

@Луси

@zmej gorjanin

@Lowe2

@zspirit2

@Ska Maniac

@Джонтра Вохохолта

@Sawyer88

@Zlatikevichius

@The Accountant

@__Vita____

@Хептаграм XI

@Aceso

@Invader

@dantemkd

@Smert
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
4.510
Поени од реакции
11.611
Нема ни конкуренција тука, Queen на Live Aid 85-та па се останато. Може само да се дебатира кој да го земе второто место.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom