HTC 8X и HTC 8S

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Јас имам

Јас имам HTC 8S, би сакал да видам 8.1 како ќе изгледа на сегашниов.
Во windows phone темата разбарај објаснето е како да направиш девелопер акаунт и да си направиш апдејт.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom