GTA IV

Cyber lord

Кајгански Лорд
Член од
3 мај 2007
Мислења
348
Поени од реакции
3
Па така беше објавено во едно списание да го најдам па ќе постирам скенирана слика
 
Член од
30 декември 2005
Мислења
114
Поени од реакции
0
Nema vrska - igrata izleguva i za Playstation 3
no vo sekoj slucaj prati ja slikata da ja vidam
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Искача и за PC...
Да се потсетиме...
Секоја ГТА не била најавувана за PC само за да се излаже некој и да купи конзола...
Ама рокстар знае кај им лежи профитот и од кај влече корени играва.
Нема да не забораат не се секирајте :)

Иначе за информација...Ако Blu-ray е 25 гига не значи дека и игрите се по 25 гига.
 

Dimo the Fuhrer

Make WAR not Love
Член од
23 август 2007
Мислења
316
Поени од реакции
2
abe i za san andreas taka pravea rekoa exkluzivno samo za ps2 i xbox a posle iskoci i za pc i za GTA IV ke bide taka
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.206
Поени од реакции
265
Vcera izleze noviot trailer: GTA4- Move up Ladies.
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.575
Поени од реакции
161
Абе маме им ебам на сите таму, ќе ја нема за ps2 :mad:
 
Член од
20 октомври 2007
Мислења
208
Поени од реакции
5
играва е стварно добра ми се свига стилот на ваквите игри.:salut:
 
Член од
30 декември 2005
Мислења
114
Поени од реакции
0
Igrava e stavrno dobra za toa nema komentar no dodeka da ja donesat tuka ke pomine mnogu vreme pa - izgleda ke treba da se poraca preku nekoj sajt - zboruvam za PS3
 
Член од
21 октомври 2007
Мислења
16
Поени од реакции
0
igrava kako i site prethodni delovi na GTA e vistinski kriminal.samo koa ke isko4i za PC neznam.Mn dolgo cekame.

pa ke ja nema za u ps2 zoso ima jaka grafika 100 pati bolji od predhodnicite.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Нов ГТА 4 трејлер.
Целата снимка е in-game,и според мене изгледа непреје*бливо

Погледнете го
 

Kajgana Shop

На врв Bottom