Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.281
Поени од реакции
16.759
Имате проблем со Фејсубк? Пред 10тина минути ме одлогира од сите уреди и не можам да се логирам.
Да, се логирав по 8383839 обиди и нема ни хоум пејџ ни банери ништо.

ЕДИТ:
IMG_7784.jpeg
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.568
Поени од реакции
9.042
Имате проблем со Фејсубк? Пред 10тина минути ме одлогира од сите уреди и не можам да се логирам.
Да, никако не можам да се најавам, а и може подобро вака :D, нека не се управи воопшто.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.707
Поени од реакции
27.669
Некој ќе изгуби многу пари.

Во меѓувреме ме одлогира и од некој Гугл акаунт и си реков готово Аноне те испохаковаа секаде.

 
Член од
20 мај 2023
Мислења
563
Поени од реакции
2.511
И инстаграм такоџе покажуе couldn't refresh feed.
Something went wrong.
 
Член од
28 август 2013
Мислења
4.181
Поени од реакции
12.733
Сеа праев муабет со Марк, копале од водовод по улицата, погодиле кабел па снемало струја на серверите за логирање...
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.492
Поени од реакции
9.482
Нема сега кој да ми праќа ружи што светкаат за осми март на мсн. :(
 
Член од
20 мај 2023
Мислења
563
Поени од реакции
2.511
Демек ти го хакирал прифилот и ти ги чита разговорите на месинџер и инста.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom