eRepublik профили [продавам, купувам]

  • Креатор на темата Ајсшутер
  • Време на започнување
Член од
5 февруари 2013
Мислења
149
Поени од реакции
212
Купувам јак ерепублик акаунт (30к сила плус), со фирми доволно да произведам дневно леб за да се испукам, тренинг центрите по можност појаки. Го купувам за РЖ пари или голд на ереп. Пиштете ми ПМ.
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.227
Поени од реакции
340
Продавам акаунт
Левел - 40
Ранк - World Class force ***
Злато - 238
Пари - 52000
Тренинг ц. - 3, 1, 1, 2
Фабрики - Q7 - Оружје, 1х Гумара, 2х Фарми
и гратис 4100 - Q5 храна и околу 380 базуки :D

Го продавам за пари ... пишете на пм
 

ruller

Expert
Член од
5 септември 2011
Мислења
413
Поени од реакции
213
Продавам акаунт, 39.000 сила, God of War*, цена 1200 денари. Детали во порака
 
Член од
7 јануари 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
Кој сака да ми подари акаунт поточно да ми го даде акаунтот без пари слободно нека ме побара на фб... ако има такви овој е мојот фб нека ми пише...

https://www.facebook.com/Knelezzz
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.013
Поени од реакции
7.614
За продажба:
http://tools.narrenturm.eu/citizenInfo.php?name=Isak Keyten

tl;dr
- левел 43
- 325 злато во него
- 500 цц во него
- 53,047 сила
- +50 и +100 здравствен дом (650 енергија тотал)
- God of War *
- сите к4 теретани
- тековен тренинг 90% попуст со уште 300 саати
- не сменето име (што значи само 5 голд ќе ве кошта да го смените)
- медализаинтересирани остајте ми понуда во ПП
 
Член од
21 февруари 2013
Мислења
11
Поени од реакции
1
Продавам ерепублик профил:

-56 левел
-32.000 сила
-God of War *
Медали:


Цена:600 денара
 
Член од
25 март 2015
Мислења
10
Поени од реакции
1
Кој сака да го игра accountot, слободно нека ме контактира пари не барам: -67 lvl -43300 сила -God of War * -Сите тренинг центри кренати на максимум -5 Q2 лебари -1 Q5 оружара -234 Gold
Кој сака да го игра accountot, слободно нека ме контактира пари не барам: -67 lvl -43300 сила -God of War * -Сите тренинг центри кренати на максимум -5 Q2 лебари -1 Q5 оружара -234 Gold
Кој сака да го игра accountot, слободно нека ме контактира пари не барам: -67 lvl -43300 сила -God of War * -Сите тренинг центри кренати на максимум -5 Q2 лебари -1 Q5 оружара -234 Gold
По грешка те цитирав неколку пати, но доколку го даваш профилот контактирај ме во inbox бидејќи ти се ограничени приватностите односно посетите на профилот. Поздрав!
 
Член од
11 февруари 2009
Мислења
1.066
Поени од реакции
1.144
Кој сака да го игра accountot, слободно нека ме контактира пари не барам:
-67 lvl
-43300 сила
-God of War *
-Сите тренинг центри кренати на максимум
-5 Q2 лебари
-1 Q5 оружара
-234 Gold
Ако уште не си го дал акаунтот и јас сум заинетересиран за него ;)
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
46
Поени од реакции
3
Продавам голд. Кој е заинтересиран нека ме контактира. имам околу 600.
 
Член од
19 декември 2015
Мислења
28
Поени од реакции
3
prodavam account za pari , ili za kupvanje nesto preku aliexpres
lvl - 41 , na D2
Strength 123,518.39
food factory -Q1
weapons factory Q -6
house factory Q-1
Rubber plantation 20 parcinja , kupeni po 35 zlatnici
training ground - site cetiri full training
energia - 650
zlatnici - 135
cc - 29.000
https://www.erepublik.com/en/citizen/profile/8138748

dajte ponuda
 
Член од
9 октомври 2011
Мислења
20
Поени од реакции
4

Kajgana Shop

На врв Bottom