Drop Dead

Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.895
Поени од реакции
717
Ги зимам клучевите и одам да ги стопам украдениот Мерцедес вреден 4384354359353 евра.Ја топам и уште не се дотопила газдата ја пронаога.Брат му опасен мафијаш ме гледа и мене дирекно ме убива со шатган.Како што летав наназад од силниот пукнеж од џебот ми излетува добитното ливче од кладилница со 7000.00 денари...
 
Член од
8 јуни 2010
Мислења
158
Поени од реакции
9
Го зимам ливчето и идам директ у кладилница парите да си ги земам.Ги зимам парите и одам у Најк патики да си купам.Купувам едни,но ме сретнуваат Комитите па се 'рчкав нешто со нив,ме фатија и ме утепаа.Пред да умрам од џебот ми паѓа пиштол .9мм калибар.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Gi zemam kluchevite , odam vo topilnicata , se liznav i padnav vnatre i od dzhebot mi padna DOKUMENT
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
Gi zemam kluchevite , odam vo topilnicata , se liznav i padnav vnatre i od dzhebot mi padna DOKUMENT
види види.. тој документ да ти бил некоја мапа од загубено богатство оставено со векови.. и пошетно си поаѓам ја во лов по златото е арно ама дознаваат од некаде за документот и ме пуцаат у глава а додека паѓам документот ко кинам и паѓа искинат на парчиња -!!!
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
види види.. тој документ да ти бил некоја мапа од загубено богатство оставено со векови.. и пошетно си поаѓам ја во лов по златото е арно ама дознаваат од некаде за документот и ме пуцаат у глава а додека паѓам документот ко кинам и паѓа искинат на парчиња -!!!
gi zemam livchinata , se obiduvam da go sklopam i poslednoto delche go nema! se vrakam na mestoto shto bea site delchina go baram , i od eden pravec mi izleguva mechka me rastrgna cel, i od mojot dzheb padna obetka
 
Г

Господ

Гостин
Ја земам обетката и одам во Кисела Вода и пробувам да обијам некоја куќа со обетката.
Успевам да обијам куќа и полека се прикрадувам внатре кога одеднаш
слушам гласови.
Се качувам на третиот спрат.
Шетам полека низ куќата и во дневната гледам неколку луѓе со пиштоли и куфер полн пари на масата.
Решавам да застанам на малата даска под прозорецот и да направам врева за да ги оддалечам од дневната и да ги земам парите
али се лизгам,пробувам да се фатам на едни послани алишта али паѓам од таму и умирам.
Од рака ми паѓа блузата на која се фатив.
 
Член од
8 јуни 2010
Мислења
158
Поени од реакции
9
Ај си викам ќе ја земам,јебем ли е марка е блузата и ја зиам,ама по пат накај дома ме сретнува газдата на блузата и вади митралезоти:ratata:ме убива.Од џебот ми паѓа УСБ.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
go zemam USB sednuvam doma na Pc da proveram shto ima i odma mi frlaat chadna bomba i vleguvaat specijalci na FBI , CIA , i ispukuvaat 30-40 kurshumi i me ubivaat . Od dzhebot mi padna zhica :P
 
Член од
8 јуни 2010
Мислења
158
Поени од реакции
9
Тебе ти паѓа жицата,јас ја зимам и у школо ја поврзувам со штекерот ама ме мава струја,умирам и од џебот ми паѓаат 300е
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
gi zemam tie 300 EVRA :P odam charshija me fakaat 2 Gjupci me krshat od chotek mi gi zemaa parite (250) mi padnaja 50 evra :)
 
Член од
8 јуни 2010
Мислења
158
Поени од реакции
9
Ај си викам кој к** 50 50 ќе ги земам.Ги земам,и си викам ќе идам у некоја продавница асални патики ќе си земам.И,идам у Најк земам едни ама по пат ме сретнуваат алфите и наоѓаат дрога во патиките најдоа дрога.Па ме тепаа,ме тепаа дури не ме утепаа.И ми паднаа најките.










П.С Smexy,закон ти е темава.
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Ај си викам кој к** 50 50 ќе ги земам.Ги земам,и си викам ќе идам у некоја продавница асални патики ќе си земам.И,идам у Најк земам едни ама по пат ме сретнуваат алфите и наоѓаат дрога во патиките најдоа дрога.Па ме тепаа,ме тепаа дури не ме утепаа.И ми паднаа најките.



Ја ги наоѓам патиките и ги пробувам,ама не ми се точни...го глеам Грујо шета и го маам со едната патика и Урко ме убива,а мене од џебот ми паѓа шестар.






П.С Smexy,закон ти е темава.
Ја ги наоѓам патиките и ги пробувам,ама не ми се точни...го глеам Грујо шета и го маам со едната патика и Урко ме убива,а мене од џебот ми паѓа шестар.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom