Дали ви е важна големината?

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.291
Поени од реакции
78.941
Нека нема дилема никој, на прво место е - колку може да издржи (можда и уште по нешто), па после дијаметар и должина.
Што ќе и е на неа голем, ако трае 2 минути.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.618
Поени од реакции
34.807
Нека нема дилема никој, на прво место е - колку може да издржи (можда и уште по нешто), па после дијаметар и должина.
Што ќе и е на неа голем, ако трае 2 минути.
...па може претХодно да примени сите можни „месни“ помошни средства како јазик, прст и тоа да трае временски, за да на крајот се искористат тие две минути на тој големиот, како цреша на торта!
...инаку што АКО ќе издржи оџачарот, ако четката за чистење е минијатурна за да го очисти оџакот! :D
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.291
Поени од реакции
78.941
...па може претХодно да примени сите можни „месни“ помошни средства како јазик, прст и тоа да трае временски, за да на крајот се искористат тие две минути на тој големиот, како цреша на торта!
...инаку што АКО ќе издржи оџачарот, ако четката за чистење е минијатурна за да го очисти оџакот! :D
две минути?
пет минути?

ОК. Поентата е да бидат двете страни задоволни. Све што води кон тоа е прифатливо.
 

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
3.619
Поени од реакции
8.487
Зависи од агол на гледање и камера...еве ја можам да постирам слика на која 90% жениве ќе превртат очи кога ќе ја видат. Да пишам колку сантиметри е дел ќе се разочараат :D
Може некој да отвори тема и да се направи анкета, и да го решиме прашањето заувек, ја ќе донирам една слика.
 
Член од
28 август 2021
Мислења
3
Поени од реакции
3
Просечна големина од 13-14см и некое нормално фи е таман ако типот знае што прави. Важно е да знае да ме напали и да ме одржува возбудена константно. Да го погоди аголот и темпото и да може да издржи доволно долго =D
 
Член од
3 август 2019
Мислења
91
Поени од реакции
110
Ova go kazav porano ama eve pak ke go kazam, posto mnogu se sekirate, ke vi kazam nacin kako da go zgolemite, bez da pravite nekoj medicinski zafat ili da upotrebuvate nekakvi preparati ili lekovi. Zemete lupa!!!!!!
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.056
Поени од реакции
12.536
Ova go kazav porano ama eve pak ke go kazam, posto mnogu se sekirate, ke vi kazam nacin kako da go zgolemite, bez da pravite nekoj medicinski zafat ili da upotrebuvate nekakvi preparati ili lekovi. Zemete lupa!!!!!!
Кај ти текна,алал да ти е!
Секоја чест!

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 
Член од
13 ноември 2021
Мислења
3
Поени од реакции
11
Zdravo,
Sakam da prasam nesto
Ova prasane e nabeneto za mazite
Ke vi postavam nekolku prasana i jas sum masko:
Dali prajte vezbi na penisot i kako gi pravite?
Kako da imam pogolem penis?
Dali go mijate penisot so nekoj gel od apteka i ime ve molam ili samo so sapun obicen?
 
Член од
13 ноември 2021
Мислења
3
Поени од реакции
11

Kajgana Shop

На врв Bottom