Bet365 - обложувајте се преку интернет!

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Финтата е да го има кодот на задната страна на картичката.
На пример Виса од Комерцијална не може да се користи.
Можно е. Јас со сите што сум праел муабет користеле Visa Electron од тутунска или уни. Тие две се проверени и 100% нема да имаш никакви проблеми.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.307
Поени од реакции
16.387
Можно е. Јас со сите што сум праел муабет користеле Visa Electron од тутунска или уни. Тие две се проверени и 100% нема да имаш никакви проблеми.
Дап, со Visa oд Тутунска може.
 
Член од
19 октомври 2011
Мислења
296
Поени од реакции
252
Bet365 е одлична онлајн кладилница. Меѓу поомилените ми е. Исто и Gamebookers се екстра. Па би ги придодал тука и Betsson и Unibet. :D Има доста избор за македонските коцкарчиња. :D Искрено, 100 пати подобро е онлајн да се кладиш, отколку да трчаш во кладилница и да се враќаш дома, ем губиш време, ем те запамтуваат како чест муштерија и ти фаќаат сеир ако уплаќаш големи суми. :)

Инаку, ако не можете да направите директен депозит од VISA debit/electron картичка, користете e-wallet како Moneybookers(Skrill) или Neteller и решен проблем. Ме нервира тоа што некои банки ставија рестрикции за директен депозит кон сајтови за кладење. :mad:
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Мислам дека тоа ќе ти прави проблеми. Мој совет, ако планираш озбилно да се кладиш на интернет, тркни до уни и извади си Visa Electron, гајле ќе си немаш. Мислам дека се чека неколку работни денови за да ти ја извадат ама после тоа се иде брзо. Ставаш пари за 10 мин ти се на картичка, ги пребацуваш на бет365 и за 2 секунди можеш да ги играш. Со повлекувањето исто така е брзо, за некој 2-3 дена би требало да ти стигнат на картичка, и да си знаеш дека лимит од банкомат вадење е 20 000. Јас се испаничив сега кога вадев викам нејќат парите да ми ги дадат :mad:
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Bet365 е одлична онлајн кладилница. Меѓу поомилените ми е. Исто и Gamebookers се екстра. Па би ги придодал тука и Betsson и Unibet. :D Има доста избор за македонските коцкарчиња. :D Искрено, 100 пати подобро е онлајн да се кладиш, отколку да трчаш во кладилница и да се враќаш дома, ем губиш време, ем те запамтуваат како чест муштерија и ти фаќаат сеир ако уплаќаш големи суми. :)

Инаку, ако не можете да направите директен депозит од VISA debit/electron картичка, користете e-wallet како Moneybookers(Skrill) или Neteller и решен проблем. Ме нервира тоа што некои банки ставија рестрикции за директен депозит кон сајтови за кладење. :mad:
Или па да се срамиш да ставаш синглови во кладилница од 1.3 коеф :D Тука ставај си шо сакаш и колку сакаш :D
 
Член од
19 октомври 2011
Мислења
296
Поени од реакции
252
Или па да се срамиш да ставаш синглови во кладилница од 1.3 коеф :D Тука ставај си шо сакаш и колку сакаш :D
Токму така. :D Онлајн кладење и све е можно. Уживаш максимално во слободата на изборот и можеш да играш она што никогаш не би го играл во нашиве кладилници. :) Затоа закон е онлајн обложување, you just have to feel the magic to understand it. :pos:
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.943
Поени од реакции
9.580
Кажете кај имат борба со петли да изиграм во која од кладилнициве:D
Терам јас на Унибет си се навикнав таму и не планирам да се префрлам инаку имам акаунт на 24Hpoker го направив заради покер и понудата беше мизерна за во кладилница но откога го префрлија претставништвото во Малта пред 2-3 месеци ептен имаат богата понуда и сочни коефициенти и доста натпревари за кладење во живо
 
Член од
10 мај 2009
Мислења
1.879
Поени од реакции
1.970
http://www.bodog.co.uk/
Дали некој има искуство на оваа страна? Ми посочија демек можеш да играш со каква било картица , од било каде .. и се е у најдобар ред во врска со работењето со парите.
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.660
На странава можам ли да врзувам утакмици како што уплаќаме обично спортска ?
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.660
А ќе можам ли да ставам пари преку неверифициран PayPal акаунт и доколку направам нешто да ги извадам на Скрил ?
 

sickjoce

Ненормален
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.231
Поени од реакции
337
Неможе, полиса ми е на начинот на кој ставаш пари на истиот мора да ги извадиш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom