ABA Fantasy лига

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
4.262
Поени од реакции
6.902
124 поени у колово,претходното имав 125 :D Одлично ми е сеа за сеа,сеуште сум прв во кајгана,а сеа се мрднав малце на overall со Кавадарци и од 173 место минатата недела,сега сум 31 место :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom