машина за перење и сушење

Член од
22 април 2015
Мислења
2
Поени од реакции
0
Ваше мислење за избор на комбинирана машина за перење и сушење, без оглед на цената.И да не штеди вода.
( Немам место за две посебно, ниту за една на друга)
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
144
Поени од реакции
106
Не си играј со комбинирани. Ќе се утепаш од барање сервиси и нема никогаш да биде како што треба.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.505
Поени од реакции
7.025
Ваше мислење за избор на комбинирана машина за перење и сушење, без оглед на цената.И да не штеди вода.
( Немам место за две посебно, ниту за една на друга)
Ako nemash mesto togash konecot od edniot kraj vo dnevnata do drugiot!
I vo nikoj slucaj ne kupuvaj Kobi Mashina!
Najdobro da si kupish Mashina so dovolno Kg i so ubava centrifuga!
 

Staufer

Драган Богдановски
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.363
Поени од реакции
21.886
Ако немате место алтернатива може да биде исто едната машина да биде ставена на другата.
 
Член од
30 октомври 2021
Мислења
1.512
Поени од реакции
3.631
Ваше мислење за избор на комбинирана машина за перење и сушење, без оглед на цената.И да не штеди вода.
( Немам место за две посебно, ниту за една на друга)
Препорачувам само Miele WTD 163 . Ja користам веќе 3 години и сум исклучително задоволен.
71On6nUVovL._AC_SY741_.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom