Што слушаме во моментот? (Читај правила)

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.618
Поени од реакции
3.970
Најдобар женски вокал у живо до сеа според мене.
Не обичам иначе ваква фанки музика, али за цуцлата 5ка, алаи да и е браос.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom