Што сакаат (бараат) жените?

Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.737
Поени од реакции
3.002
Ова прашање никој го нема одговорено,можеби и затоа што и самите незнаат што бараат(сакаат) (се мисли на нај атрактивните женски),дали е тоа атрактивност? пари? или пак слава? или сосема трето...??? Значи на кој начин мислите дека можете да и го свртите вниманието на една јака женска? И што мислите дали изгледот им е битен на жените??? како што тоа им е битно на мажите;)
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.125
Поени од реакции
35
Бате, имаш у школо некоја јака женска, и сеа прашуеш како да ја ќариш а ? : )))

А иначе, неам ја искуство со таквите, коа трчаат по пари и коли ...

Повеќе сум по скромните девојки, кои се искрени и чесни, и кои знаат да сакаат и да бидат сакани. :pipi:
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.737
Поени од реакции
3.002
Јас знам како да ќарам (почесто они мене) ;) Сакам да видам вие што мислите
 

Antagonist

Systematic Victory
Член од
7 април 2007
Мислења
842
Поени од реакции
41
Ова прашање никој го нема одговорено,можеби и затоа што и самите незнаат што бараат(сакаат) (се мисли на нај атрактивните женски),дали е тоа атрактивност? пари? или пак слава? или сосема трето...??? Значи на кој начин мислите дека можете да и го свртите вниманието на една јака женска?
Абе ако некоја девојка некогаш ти кажала дека си супер и дека си ОК , и дека ништо не ти фали.....а сепак те откачува...оставајќи те да мислиш дека и самата незнае што сака...па дури може и тоа да ти го каже како оравдување "дека незнае што сака"......
Епа финтата е што несакала да те повреди. И незнаела како да ти каже дека не го добива од тебе тоа што таа го сака.

Можеби некогаш навистина незнаат што сакаат , ама верувај ми дека кога ќе го видат , тогаш одма им текнува
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.450
Поени од реакции
384
Штета што одма умот ве тера на пари, слава итн.
Јас сакам љубов, нежност, внимание...
 
N

NeMiRnA

Гостин
Извини,а за тебе што е ЈАКА женска...?!
Не за друго,да знаеме дали сме јаки женски според тебе,па да ти пишеме што сакаме...
Муабетов е толку површен и детски...што нема потреба понатаму да се дискутира...јас би гласала за клуч или канта...трето нема.
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.450
Поени од реакции
384
Извини,а за тебе што е ЈАКА женска...?!
Не за друго,да знаеме дали сме јаки женски според тебе,па да ти пишеме што сакаме...
И мене ме збуни тоа, ама си викам, штом сум нагла госпоѓица - белким и јака сум:)
 

mravka

in eternal embrace of flames
Член од
4 јануари 2008
Мислења
130
Поени од реакции
2
многу гушкање, малку љубомора, долги црни коси, памет у глава, љубов у срце, хумор, караници така(пошто ми се по малце забавни) а и екстра секс паѓа после кавга, поише слобода( да не биде кај си што праиш на секој 5 мин)...воглавно тоа..барем од моја гледна точка
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
А стварно уствари што е јакава женска? Што ти е дефиниција за таква срц? На катаљарда начини можам да ти кажам дефиниција за јака женска по мое.. Фората да кажеш која е твојата замисла за таква?
 
С

Сатори

Гостин
~*~

Океј, ај да пробам да објаснам на наједноставниот можен начин:

Без разлика дали е јака или не, висока и слаба или ниска и дебела, без разлика дали има кафени или сини очи или косата и плава или црна, сите од прва до последна имаат потреба од љубов.
Нажалост некои од нив тоа знаат да го потиснат и да ја манифестираат таа потреба преку барање коли и мотори и разни други надокнадувања.
Главниот заклучок е дека, жената има потреба од се, немој да те лажел некој дека не знае што сака, убаво знае, само ете понекогаш, жал и е да ја каже на некој суровата вистина во лице.

Јака девојка ... сите имаме разлика перцепција за тоа, не?:smir:

 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.737
Поени од реакции
3.002
Под јака женска подразбирам некоја која може да го има секој што ке го посака..
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.580
Поени од реакции
2.581
Под јака женска подразбирам некоја која може да го има секој што ке го посака..
...и најверојатно колку што ќе посака така ??? абе баче за таквите има едно друго име ***** ти текнува кое ???

Јака женска не е женска која може да има секого т.е да си дозволи да се влече со секого, јака женска ти е девојка со одличен физички изглед и со здрава психа која не се дава лесно.... е сега незнам дали грешам душа со ова ама за мене тоа е јака женска.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom