Што мислите за принтеров

Член од
5 април 2012
Мислења
7.629
Поени од реакции
8.287
Овој ако е комплициран........, коментаров како некој дедо од 70 години да го напишал.И ме интересира каква шепа имаш па копчињата мали што ти биле.
Мене ми е попрактично кога стоиш за да копираш копчињата да ти бидат поставени на хоризонтална основа, како што објасни тој дека ќе го користат луѓе што не се разбираат баш во компјутери и опрема сигурно ХП ќе им биде предизвик со дизајнот. Знам бидејќи таму каде што работам и јас има луѓе на околу 60 годишна возраст и не е дека не можат туку се откажале и не сакаат да се научат да користат технологија
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.003
Член од
20 октомври 2014
Мислења
64
Поени од реакции
14
Фала ви на сите што одвоивте време за советите,ќе ве известам кога ќе земат моите. Се мисли татко ми за некој brother АКО Е ТАКА МАРКАТА, 4500 - 900 денари тонер , 3во 1 , ласерски ....
Па ќе видиме :rolleyes:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom