Што играте во моментов

Член од
16 декември 2005
Мислења
38
Поени од реакции
4
ja igram mozda najzaraznata igrica (velam igrica posto ne moze da se klasificira kako igra, posto e samo neko 10 MB) se vika Elasto Mania, neznam koj e linkot za da ja simnete, ali probajte, ako ne vi se sviga, da me pljunete !
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Denes od sabajle ja svretv mafia, i stvarno e zakon igrata,a sega ponatamu sto ke igram poima nemam
 
Член од
26 октомври 2005
Мислења
71
Поени од реакции
3
Rise Of Nations.
Денеска го инсталирав додатокот Thrones And Patriots, едвај чекам дома да си одам од работа и да ја поиграм.
 

betogrozdanov45

мајстор за гибаници
Член од
26 октомври 2005
Мислења
1.549
Поени од реакции
6
Еј ја има ли некој Crime Scene Investiation igrata?
 
Член од
25 декември 2005
Мислења
17
Поени од реакции
0

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Yu-Gi-OH! Yugi the destiny!

se zaraziv poslednite dva mecesi neznam shto mi stana zaraza e...inaku igram teshki strategii obicno!:icon_lol:
 

MarthaGraham

Олд Скул
Член од
21 ноември 2005
Мислења
673
Поени од реакции
8
Изиграв вчера на брзинка едно хорорче Land of the dead, праена е по филм. Не беше лоша, кратка лесна игричка со тепање зомбиња.:pishtoldz
 
Член од
28 декември 2005
Мислења
7
Поени од реакции
0
Cicilization 4 многу добра стратегија
 

Kajgana Shop

На врв Bottom